Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak spining helyett...

Mit sportoljak spining helyett? Sajnos le kell mondanom róla hogy ilyen drága a bérlet 8000e. Ft.

Figyelt kérdés
Nagyon hatásos még diéta nélkül is 2 hónap alatt nagyon látványos eredmény értem el vele.Rubint Réka dvdre tornázom másfél órát de semmi eredmény.
2011. jan. 17. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ebben a 8ezerben hány alkalom van benne?
2011. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15 alkalom és 1 héten 3x járok.
2011. jan. 17. 16:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Futás.
2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy spining kerékpárt. Használtan már nagyon jó áron kaphatsz.

Vagy próbálj meg keresni egy konditermet, ahol havi berlet van a spinningre, és nem alkalmi.

Én is spinningre járok. Próbáltam helyettesíteni bármi mással. Sajnos nekem nem jött össze, nem találtam semmít ami ilyen jó hatással lett volna az alakomra.

Azért sok sikert!

2011. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a spinning kerékpár miben másabb egy szobakerékpárnál?
2011. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha pár hónapig jártál már spinningre, abból a pénzből vehettél volna egy szobabiciklit.

Nekem 20ezerért vettek a szüleim.

Nem csak heti 3x használhatod, akár minden nap...


Tök jó kikapcsolódás, nézz közbe sorozatot, utána tök energikus leszel. Én szeretem nagyon :)

2011. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17:09-es,próbáld ki és majd meglátod milyen jó.Más mint a szobabicikli.
2011. jan. 17. 18:27
 8/11 anonim ***** válasza:
én vaterán látok spinning kerékpárokat, a legtöbb 80ezer körül van, van egy ami 25ezer, de még licit alatt van, és csak 1 db. a következő az 60ezer. hol lehet máshol olcsón venni?
2011. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy vegyél otthonra egy spinning bringát,vagy vegyél egy boxzsákot,hozzá kesztyűt,fáslit és ugrálókötelet.

Ez utóbbi kombinációja még több kalóriát is elégethet,mint a spinning.

Persze a boxzsák pufogása nem éppen szomszéd barát:).

2011. jan. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Spinning kerékpárt lehet venni pl fitnesstermekből. Olyanokból, ahol a spinning nem volt túl sikeres, így kiárulják őket. Sokszor az expressz.hu-n hirdetnek, vagy csak írd be a google-ba, hogy spinning kerékpár eladó...

UI: a szobabiciklin kb 200 kalóriát egetsz el óránként, még akkor is ha a csodakijelzője többet mutat, míg egy jó spinningedzésen átlagosan 650-t.

2011. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!