Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meg lehet azt csinálni h én...

Meg lehet azt csinálni h én "A" városban lakok meg tanulok de távolsági diák bérletet szeretnék venni h sürün tudjak "B" városba utazni. Bnőm ott lakik. A teljes bérlet túl drága. Ezt szeretném valahogy kijátszani de hogyan?

Figyelt kérdés

a bérlet mellé igazolást is kell kérni h te "A" városban tanulsz és "B" városban laksz!

teljes bérlet:14 ezer

diák: 1800 ft

Veszprém megye


2009. júl. 5. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel diákbérletet és reménykedsz, hogy nem sűrűn jön ellenőr. (Naponta utazom távolságin, de kb. évente egyszer jön és a buszsofőr is kb. évente kétszer kéri.)
2009. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ilyen igazolást vásárláskor nálam soha nem kértek.
2009. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja jeggyel utazok és 2x volt már ellenör :D és volt 1 tag akinek kérte mindenét (diák,bérlet,igazolás) és a tag a másik városba járt gyakorlatra
2009. júl. 5. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt tudod tenni, hogy "B"-helyről kérsz valahonnan egy igazolást hogy neked sűrűn kell járnod oda. Egyébként én is Veszprém megyei vagyok.
2009. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a nyáron nem tudsz 1800as bérletet venni, mert csak akkor adják ki, ha van igazolásod (az előbbin felelül) arról is hogy iskolai ügyben jársz be a másik városba, nem elég hogy amúgy ott van jogviszonyod. legalábbis nekem ezt mondták tegnap, mikor mentem a bérletemért.

Amágy én A városból járok B városba suliba, szóval nekem amőgyis járna az olcsó bérlet, erre elhajtottak hogy cska akkor adhatnak ki, ha van ilyen igazolásom is. Mondjuk ez csongrád megye, de gondolom általános a volánoknál.

De megpróbálhatod hogy bejátszod hogy otthon felejtetted az igazolást, vagy az öcsédnek lesz.

aztán h akapsz, akkor reménykedj hogy enm kap el az ellenőr...:S

2009. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!