Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ruhába fussak ilyen...

Milyen ruhába fussak ilyen tavaszos, téli időben?

Figyelt kérdés

8 kilót szeretnék lefogyni.Futni szeretnék járni heti 3* legalább.De nem tudom milyen ruhába.Gondolom nem nagykabátba és farmernadrágba kell.

+itthon egy kis felülés lefekvés előtt

mivel fiatal vagyok(16 éves) nem hiszem hogy túlságosan koplalnom kellene és minden féle salátákat kéne ennem...úgyhogy annyit szeretnék még a 8 kiló érdekében hogy megpróbálok kevesebbet enni...főleg édességekből és gyors éttermi kajákból

Minden tapasztalat jól jön...

Köszönöm:)


2011. jan. 17. 12:51
 1/3 Panda Péter válasza:
hosszú melegítőgatya, poló, melegítőfelső. a póló alá vehetsz fel trikót is, én pl szoktam, de van akit zavar. ha hidegebb van, vihetsz sapkát/sálat is. plusz futócipő, plusz zenelejátszó, ha monotonnak találnád a dolgot :)
2011. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...:) még annyi hogy hány óra fele érdemes elmenni?(nem szeretnék sötétben,bár a barátnőmmel együtt megyek) Előtte vagy utána kajáljak? Késő este már nem szeretnék enni...max 6-7 körül...
2011. jan. 17. 13:14
 3/3 Panda Péter válasza:
közvetlen előtte nem szabad enni, úgy szörnyű futni. én utána szoktam, szóval ha 6-7 körül akarsz enni, akkor 4-5körül indulj el.
2011. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!