Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2-3 almával 1 félóra...

Napi 2-3 almával 1 félóra tornával és vízzel mennyit tudok fogyni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem te kérdezted tegnap is ezt az almás-vizes témát?
2011. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

éhen fogsz halni.

és nem fogysz mert ilyen tápanyagmegvonással csak raktározni kezd a szervezet.

és 1200 kalóriás diéta alá nem is szabad menni még egy 150 kilós embernek se nagyon.

egy anorexiás többet eszik(tapasztalat)

2011. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem halsz éhen, vagy nem lyukad ki a gyomrod egy ilyen után, akkor szerencsés vagy. Amúgy olyan tíz kilóra tippelek, vagy annyira se, mert a szervezeted be fog pánikolni és raktározni fog. Ha abbahagyod ezt az agyrémet, akkor meg húsz jön vissza, nehezebb leszel, mint most.
2011. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló is írta,nagy veszélynek teszed ki magad.Ha minden eddigi táplálékodat megvonod magadtól,olyan hiány betegségeid léphetnek fel,hogy akár bele is halhatsz.Orvos vagyok,hidd el nekem.Ha fogyni szeretnél,és nem tudod hogyan kezdd el,fordulj dietetikus-hoz.Fogyni csak lassan szabad,tulajdonképpen át kell állni egy más egészséges életmódra,ami valószínűleg életünk végéig kell hogy tartson.
2011. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
negyed ennyire drasztikus se volt az én diétám, mégse menstruálok már 5 hónapja, és csomókban hullik a hajam (pedig szinte zabáltam a halálra dicsért csirkemellet meg minden hű de kvára egészséges f*st amit csak azért ajánlgatnak hogy a sok hülye jó drágán megvegye!)
2011. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én h#lye, hasonló "diétát" kezdtem, azért ennyire talán nem ettem durván keveset, de keveset ettem, ma 25 évesen szíverősítőket kell szednem...


Szerintem ez a fenti étrend simán halálos.

2011. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Aki hülye, haljon meg!
2011. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 almával, hogyan akarsz félórát tornázni? Örülj, ha fel tudsz majd kelni az ágyból, elmenni a fürdőszobába anélkül, hogy összeesnél! Már az 1.nap nem bírnál tornázni,nemhogy 1hónapig! Hülye!
2011. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!