Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 nap hányszor és mit szoktál...

1 nap hányszor és mit szoktál enni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 20:06
 1/10 anonim válasza:
48%

Hát ilyenkor szünetben/vizsgaidőszakban napi 1x, max 2x eszem, mert elég kisétkű vagyok (mondjuk a sok evéstől sem hízok szerencsére:). Az az egy avagy kettő pedig ebéd és vacsora szokott lenni, de inkább csak ebéd. Napközben néha szoktam nasizni, pl. süti, csoki:)

Ha konkrétan érdekel, ma mézes-fokhagymás tofukockákat ettem krumplipürével meg savanyúsággal meg szójaszósszal :D Egyébként meg zöldségeket, gyümölcsöket (főleg), tejtermékeket, tojást, pékárut, tésztát, stb. szoktam enni, lakto-ovo vega vagyok.

2011. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!:)

Én se vagyok valami nagyétkű ember! Reggeli rendszeresen elmarad, néha a tízórai is, van, hogy egész délelőtt csak egy csokit eszek, hozzá fél liter kávét iszok. :(

Ebéd délután 2-3-ra tolódik, akkor is csak egy szelet rántott húst eszek maximum, este meg mondjuk 2 virslit.

Nos ezen szeretnék változtatni...:)

2011. jan. 8. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
3x, inkább 4x. reggeli, ebéd és vacsora, attol fugg mikor érek haza, megszoktam enni 1-2 almát.
2011. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én manökeniskolába járok és nemrég vettünk az egészséges életmód 50 pontjából párat,és abban van h napi 5x kell enni,és mindig egy adagot.meg persze sokáig kell rágni mert 15-20perc amíg eljut az agyadig h már nem vagy éhes.és sose egyél tévézés gépezés vagy más közben mert az agyad egyszerre csak egy dologra tud figyelni és így 2x annyit is megeszel mint amennyit igazábol asztalnál ülve megennél.;)
2011. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
6X
2011. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most szálkásítok ugyh 2 óránként eszem tehát napi 6-7.
2011. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Reggel: tejet iszom, vagy eszem egy gyümölcsöt, de sokszor van, hogy semmit. :S

Délelőtt: egy szendvics

Sajnos délben nem tudom ebédelni a suli miatt.

Délután: egy kis leves esetleg, valami húsféle körettel

Este: gyümi vagy rozskenyér. :)

2011. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5x, valahogy így:

R: 1 szendvics

T: gyümölcs vagy magvak

E: ami itthon van, egy adag: leginkább zöldség, néha rizs hússal, tésztás ételt ritkábban eszem

U: gyümölcs / joghurt

V: virsli / tojás

2011. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4x

reggeli: tk kifli, sonkával zöldségekkel / 2dl tej + tk műzli

ebéd: ami van itthon, tésztát kb havonta eszem, zsíros kajákat nem szeretem

uzsonna: alma, narancs, ilyesmi

vacsora: vagy megint az ebéd kisebb adagban, vagy csinálok valami salátát, túrót, főttojást, mindenképpen valami könnyebbet

2011. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3X

Reggeli: joghurt VAGY rozskenyérből pirítós szezámmaggal, sonkával

Ebéd: ami anya főz :D sokszor leves, meg utána ami leggyakrabban van csirkehús meg barnarizs, esetleg cékla vagy lilakáposzta

Vacsora: ugyanaz mint a reggeli

2011. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!