Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hányszor kellene enni egy nap?

Hányszor kellene enni egy nap?

Figyelt kérdés

Szóval van hogy megreggelizem olyan 9 körül és délután négyig nem is eszem semmit mert kimegy a fejemből...

Gondolom ez így nem túl jó... Hogy lenne egészséges?

Ja és nem fogyózom csak nem tudtam hová írjam a kérdést...


2010. szept. 19. 16:25
 1/8 anonim válasza:
67%
Hát... azt mondják, hogy a napi ötszöri kis adagos evés az egészséges.. :)
2010. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem jó, ahogyan csinálod, ezzel éhezteted a szervezeted, aminek az az eredménye, hogy zsírban raktároz. Régebben én is hasonlóan ettem, kár, hogy nem jött meg előbb eszem, most dolgozhatok 15 kg leadásáért. Ezt az elfelejtem dolgot úgy oldottam meg, hogy telefonom állítottam emlékeztetőt, amikor csipog, tudom, hogy ennem kell :).
2010. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Ne reggelizz, mert akkor a szervezeted hozzászokik a kalóriabevitelhez,és igy hizol el. ;)

De egyébként elvileg a napi 5 étkezés egészséges. Kinek mi, én hiztam tőle egy hét alatt 2kg-t. :)

2010. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
szerintem egyél ahogy tudsz és akarsz... amikor megéhezel. Az étkezés attól lesz egészséges, hogy az étel egészséges, nem a bevitel gyakoriságától.
2010. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne reggelizzen? Az a legfontosabb étkezés, reggeli nélkül nincs energia.
2010. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Reggelizz úgy, mint a király, ebédelj úgy, mint a polgár, és vacsorázz úgy, mint a koldus!
2010. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%

sztem is akkor egyél ha úgy érzed h kell

a napi ötszöri étkezés meg hülyeség

2010. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség a napi többszöri kajálás. Ha tegyük fel reggel eszel és kb. 7 óra múlva van a következő étkezésed, a szervezeted farkaséhes lesz addigra és bezabálsz minden olyat amit nem kéne és sokkal jobban elraktározza a szervezeted. Nem beszélve arról, hogy akkor tudod szinten tartani az anyagcserét, vagyis gyorsítani, ha napi többször eszel. Minden étkezés után elkezd dolgozni a szervezeted.
2010. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!