Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás, de hogyan? (Kérdésed...

Fogyás, de hogyan? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Hétfőtől szeretnék elkezdeni fogyókúrázni és mozogni. Szeretném ha segítenétek ebben. Lány vagyok 20 éves múltam, 162 cm és 59 kg vagyok. Mióta elkezdődött az iskola elég sokat felszedtem. Szeptemberben még csak 51 kg voltam. A hasamon, a combon és a fenekem látszik a hízás. Nagyon rosszul érzem magam és már szégyenlem a hurkáimat, még soha nem néztem így ki. :(((


Ajánlanátok nekem valami konkrét étrendet amit követhetek? Olyasmire gondolok ami az egyszerű hétköznapi emberek számára is a megfizethető kategóriába tartozik. :) Akár olyat is szívesen kipróbálok ami másnak bevált, meghozta a várva várt sikert...


Konditeremre sajnos nincs pénzem, jelenleg egy ilyen gépünk van itthon, meg súlyzóim vannak.


[link]


Ezen hetente hányszor és mennyit mozogjak ha szeretnék fogyni, formálódni? A legnagyobb gond jelenleg a combjaim felső részén van, hátul a fenék alatt. Erre esetleg valami gyakorlat?


Kb. mennyi idő alatt nézhetek ki ismét normálisan?? Van rá esély, hogy nyáron minden gond nélkül fürdőruhába bújhassak?


Köszönöm ha valaki segít nekem!


2011. jan. 7. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek, fontos lenne!! :(
2011. jan. 7. 17:59
 2/4 anonim válasza:
Norbi update :) Barátommal azzal adott le 20 kg-t :) Meg mellette edzett is kicsit.
2011. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a sigep faxa!Napi egy orat ha eltudsz rajta lotyogni az jo volna!es termeszetesen jo ha szamolod a kaloriakat!En mondjuk nem szamoltam, csupan elhagytam a kenyeret, cukrot, szensavas uditoket, es a hust is!3honap alatt leadtam 10kilot es 8honapja tartom a sulyom:D 173/58kg,21L
2011. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm.. Köszönöm egy próbát megér. Ha valakinek van még ötlete szívesen várom. :)
2011. jan. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!