Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltál már koplalni? Hány...

Próbáltál már koplalni? Hány napig nem ettél? Milyen érzés volt? Mik voltak a következmények? Fogytál/nem fogytál? Mennyit? Ha igen, vissza is híztad?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Még soha nem csináltam ilyet, ennyire szakorvosi eset azért nem vagyok....
2011. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

A koplalásnál nagyobb baromság nincs, ugyanis izomból fogsz a legjelentősebben fogyni, így nem lesz, ami feszesen tartsa a zsírszöveteid, még plöttyedtebb leszel, sőt az izomnak a zsírral szemben van az a jó tulajdonsága, hogy passzív állapotban is energiát használ. Értsd, pihensz, akkor is kell az izmodnak energia, de a zsírnak nem.


Inkább szénhidrátszegény, de fehérjében gazdag diétát folytass, lehetséges, hogy nem fogsz leadni 24 kilót, de amíg koplalással leadsz 24 kilót, abból minimum 15 izom, így leadsz 15 kilót, de abból 10 zsír, és 5 kiló izom. Izmot sajnos valamennyit mindenképpen bontani fogsz, ezt kell minimalizálnod.

2011. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem akarok koplalni,köszönöm szépen..:)

Most fogytam 8 kilót,normálisan.

2011. jan. 6. 13:25
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Koplaltam egy hónapja kb. Nem volt kedvem főzni a koliban, gondoltam iktassunk be egy tisztító léböjtöt, csak tea és víz. Akkor híztam először, pedig eddig még sosem sikerült. Nyeszlett-vékony testalkatú vagyok...
2011. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
84%
Epeműtéttel kapcsolatban koplaltam, 3 korházi nap alatt 5 kg-ot fogytam. Előtte az epegörcsök miatt, utánna a diéta miatt fogytam. Azota csak hizok.
2011. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én koplaltam, elég rendesen, másfél éve.Le is fogytam 6 kg-ot, és nagyon keveset ettem, naponta kb. 300 kcalt(volt olyan, hogy ennél is kevesebbet.), de nem volt rajtam sok felesleg koplalás előtt sem.Sajnos én nem láttam a változást magamon, kövérnek láttam magam, de most, hogy visszanézem a képeim már én is látom, hogy sovány voltam.Összeszűkült a gyomrom a nagy koplalástól, ezért nem éreztem magam éhesnek.Közel voltam az anorexiához, de sikerült visszatérnem a régi életmódra, egészséges táplálkozásra.Az lett a következménye, hogy miután kezdtem észhez térni, elkezdtem újra rendesen táplálkozni, seperc alatt visszajött rám az az 5 kiló, de úgy, hogy nem ettem sokat.Senki se kezdjen el koplalni, ne csinálja azt, amit én, mert iszonyat egészségtelen, és az lesz a következménye, mint nálam.Én is nagyon, de nagyon idióta voltam akkor, holott lefogyhattam volna egészséges táplálkozással is.Tanultam az esetből, többet nem követem el ezt a hibát..
2011. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

10 évvel ezelőtt, egy kerek hétig. Minden nap 1 db joghurtot ettem. 6 kg-t fogytam.

Megbántam, most már nem csinálnék ilyet.

2011. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem önszántából, de nem tudtam enni 6 napig

Napi 1 zacskósleves, beosztottam 3 "étkezésre".

Hát a végén már nagyon éhes voltam, de utána szerencsére újból tudtam enni.

Lement 5 kg, visszajött 6 :/

2011. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Amúgy a gyomrom egész nap fájt, kb ennyi volt csak a hatása

2011. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én éppen léböjtölök, ha az koplalásnak számít. Nem kifejezetten fogyás miatt (persze kívánatos mellékhatás, rámfér), hanem méregteleníteni akartam, mert már nagyon rég csináltam ilyet. Csak Neera-t iszom, ez juharszirup és pálmaszirup keveréke, amit frissen facsart citromlével, vagy más citruslével és vízzel higítva kell meginni.


Az első pár napban fejfájás, ma van a negyedik napom, ez mára szinte elmúlt. Ami nagyon fura, és szinte hihetetlen, hogy sokkal feszesebb lett a combom 4 nap alatt! Szabályosan tűnik el a narancsbőr, ahogy fogynak el a mérgek a szervezetemből.

Az eleje szar érzés volt, mostmár inkább büszke vagyok magamra, holnap este túl leszek a felén, onnantól már visszafelé számolok. Az éhség ritkán tör rám, olyankor iszom és általában elmúlik, bár most épp kríziselek :)


Inkább az ízek, meg a rágás hiányoznak.

Tünet még, hogy a fogaim, a nyelvem lepedékes, ez is elvileg várt hatás, szintén a méreganyagok ürülése miatt.


Nem tudom mennyit fogytam, mert eddig nem volt mérlegem, de tegnap vettem, és tegnap este óta 1,3 kg-gal kevesebbet mutat... Durva...


De ez biztos, hogy vissza fog jönni, mert ez főleg azért van csak, mert ürül a bélrendszer, és a salakanyagoknak is van súlya. Legalább a fele biztosan visszajön ahogy visszatérek a normális evésre, és nyilván a salakanyagok súlya az nem jön vissza, csak lassan.

2011. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!