Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit nassoltok, ha rátok tör...

Mit nassoltok, ha rátok tör az a bizonyos "falnom kell!! " - érzés?

Figyelt kérdés
Mivel diétázom, ez velem nagyon gyakran előfordul. Nem éhezem, csak hiányzik az édesség és a kenyér. Eddig ezt Update 1-es péksütikkel csillapítottam, de hamar abbahagytam, mert baromi drága, illetve nyers sárgarépát rágok. Hiába ebédelek be (pl. saláta, grillezett csirkemell), kell még utána valami!!!
2011. máj. 9. 13:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én abonettet eszem olyankor 1-2 darabot, vagy vannak a cerbona müzliszeletek. 1 db kb. 74 kcal. Ha abból egy nap megeszel egyet az még nem a világ és mégiscsak valami édeset ettél. :)
2011. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
áh hidd el az update-es péksüti is ugyanolyan hízlaló vacak,inkább teljes kiőrlésű bio kenyeret egyél,ha annyira hiányzik az egészségtelen kenyér..:)én gyümölcslevet szoktam "nassolni" édes,nem kívánom utána a csokit se és telít.igyál sokat,mert sokszor az ember azért érzi úgy még ebéd után is hogy bírna még enni,mert valójában nem iszik eleget.
2011. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Ha nagyon sigorú a diétád, nasi helyett igyál sok vizet, vagy (cukrozatlan) teát.

Én pattogatott kukoricát (nem boltit) szoktam rágcsálni, ha nem bírok magammal. Sokáig eltart, olyan, mintha sokat ennék, pedig összességében nem sok kalória.

2011. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ebéd után igyál meg egy pohár finom gyümölcsteát (persze cukor nélkül), ez eltelít, mert meleg ugye és nagyon finom is. Nekem bevált, pedig "azokon a bizonyos napokon" jó nagy falásrohamaim vannak. Illetve csak lennének, mert inkább iszom teát.
2011. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elhatározás kérdése!!!

3 és fél hónapja diétázom, ezalatt nem ettem 1 szelet kenyeret sem, és nem is hiányzik. A tésztát, krumplit is száműztem. Édességet 1 hónapban 2-3x eszek. Pedig IMÁDOM!Legutóbb húsvétkor ettem 1 szelet süteményt. Nem mondom azt, hogy nem hiányzik, de annyira le akarok fogyni, hogy nem engem, mert félek, hogy nem tudnék megállni. Húsvétkor is nagy erő kellett.

Ha nagyon éhes vagyok, akkor vagy elterelem a gondolataimat, elmegyek sétálni, vagy salátát eszek. Ha éhes vagyok, azt mondom magamnak: Most nem szabad enned, mert később nagyon hálás leszel ezért a döntését, mikor a mérlegre állsz!

2011. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, irigyellek, én nem vagyok ilyen erős...második, a gyümölcslé is tele van kalóriákkal, nem? És hogyhogy a Norbis cuccok hízlalnak? Nem kötekedni akarok, csak kíváncsivá tettél!
2011. máj. 9. 13:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Főzz meg egy pudingport amilyet szeretsz édesítővel. Egy cs. pudingporban csak 10-11g szénhidrát van + a tej. Felét sem kell megenned már ki van elégítve az édesség iránti vágyad :)! Vagy: jön az eperszezon! Vegyél egy kevés epret, darabold össze, keverj össze túrót tejföllel édesítővel, ezt az eperrel! Maga a csoda! Bezabálhatsz belőle, szinte 0g szénhidrát!
2011. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én Cocacola Zerot szoktam inni... tudom, hogy egészségtelen, de inkább ez, mint a kövérség.
2011. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Almát minden mennyiségben.
2011. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem kb havonta van ilyen, ilyenkor megeszem az összes csokit, amit otthon találok....ne rólam vegyél példát.havi 1 naptól nem hízom vissza, de ilyenkor pukkadásig eszem magam, majd napokig még a gondolatától is rosszul vagyok.
2011. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!