Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit nassoltok, ha rátok tör...

Mit nassoltok, ha rátok tör az a bizonyos "falnom kell!! " - érzés?

Figyelt kérdés
Mivel diétázom, ez velem nagyon gyakran előfordul. Nem éhezem, csak hiányzik az édesség és a kenyér. Eddig ezt Update 1-es péksütikkel csillapítottam, de hamar abbahagytam, mert baromi drága, illetve nyers sárgarépát rágok. Hiába ebédelek be (pl. saláta, grillezett csirkemell), kell még utána valami!!!
2011. máj. 9. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

fagyit 100 kalóriából!

natúr joghurtba beledobálok pár szem epret, bevágom a mélyhűtőbe, és kész

nem édesítem semmivel

2011. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy-két kisebb almát, fahéjjal és folyékony édesítővel. De ha nagyon nem akarok enni, akkor ahogy az egyik válaszadó már írta: Cola Light:) Engem baromira nem izgat, hogy egészséges-e. Iszok mellette vizet is, nem keveset, de nekem nagyon sokat segít leküzdeni az édes iránti vágyat!! Ráadásul abban amit most iszok, van 2 literben 16 kalória és kb nulla szénhidrát.:D Olvastam pont itt valamelyik kérdésnél, hogy a válaszoló 48 kilót fogyott úgy, hogy mellette folyamatosan ivott light kólát. Szóval..:) Inkább ez mint a cukor meg társai!:S
2011. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Savanyú káposztát vagy uborkát, bármilyen mennyiségben -intenzív az íze, és eltelít.
2011. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát, én általában próbálok ellenállni, de ha nem sikerül, akkor 1 müzliszeletet. :)
2011. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 100%os gyümölcslevet, vagy gyümölcsteát, akár mézzel is, vagy gyümölcsöt, vagy 1 kocka csokit, vagy ha nem édességre vágyom akkor paradicsom, savanyú káposzta, retek, pár szem olívabogyó, vagy egy szelet sajt vagy csirkemellsonka magában. Nálam ezek jöhetnek szóba, többnyire:)
2011. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!