Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném magam jó formába...

Szeretném magam jó formába hozni februárra. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

160cm vagyok, és 75 kiló körül. elég nagy cicijeim vannak, ezeket nem nagyon szeretném lefogyasztani, de tisztában vagyok vele, hogy fogok onnét is fogyni.

[link]

[link]

valahogy a kettő között lehetek


szóval szeretnék február közepe-március elejére jól kinézni.

A baj az, hogy így is viszonylag keveset eszem, elfordul, hogy egy nap csak egyszer, akkor sem sokat. Nyáron tornáztam, 3 hétig folyamatosan Rubint Réka filmjeire, de egy deka sem ment le rólam. tudom, 3 hét nem sok, de kicsit elkeseredtem, hogy előtte nulla testmozgásom volt, akkor meg naponta 3X45 percet mozogtam, és sem centiben, sem kilóban nem látszott.


próbáltam egy olyan diétát, aminek az alapja a főtt tojás volt, nevére már nem emlékszem, akkor fogytam 3 kilót 5 nap alatt, de folyamatosan hasmenésem volt, szóval az nem igazán jött be. de már ott tartok, hogy az sem érdekel, csak tudjak lefogyni...


valakinek valami ötlete, mit csináljak??

a kevesebb evéssel nem tok mit kezdeni, mert most is alig eszem...

tornázni akarok, de mit??mi az, ami hatásos??segítsetek lécci, nagyon akarom!


20Ł


2010. dec. 30. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

A napi egyszeri evés nagyon rossz, mert lelassítja az anyagcseréd. 5x kell enni, főként fehérjét és rostot, majd ch. valamint a megfelelő mennyiségű és JÓ minőségű zsiradék is fontos. Úgy vélem, nincs rálátásod a dolgokra egyedül nehezen tudnál étrendet összeállítani, ne tojásdiétázz, hanem pl. a Norbi féle kódrendszer elég használható, egyél 1-es ételeket. A mozgás is ok, csak ne add fel még akkor sem, ha egy grammot sem fogytál. Ha ezeket rendbe rakod és 2-3 hónapig csinálod és akkor sem megy le semennyi sem, kell egy vérkép vizsgálat lehet esetleg kialakuló cukorbetegség vagy pajzsmirigy probléma. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Mielőtt valaki lehurrog, én közel 40 kg-ot fogytam, nem vagyok tapasztalatlan.

2010. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hát bűn lenne ilyen alakból fogyni mert imádom :P (L)

Am sztem neked nemigazán fogyni kéne mert sztem azt nemnaon tudsz!Kis alakformálás kellhet neked, deha raksz fel képet magadról több szemszögből megtudom vizsgálni hogy mely testrészeket milyen gyakorlattal lenne érdemes formálni ;) Remélem segíthetek majd :D

2010. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


nem a legjobb kép, de ilyen vagyok

2010. dec. 30. 18:27
 4/10 anonim válasza:
Ahhhhj dejólnézel ki *.* :))Vékony derék széles csípőő :P :D Am sztem neked kondiba lehetne kicsit járnod, ott gugolás biciglizés ugrálókötelezés naon passzolna :DDD
2010. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
MELLesleg is nagyon szép vagy!! :P :D
2010. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólokkal. CSini vagy. :D



21/L

2010. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

há ez baromi érdekes....mikor kitettem egy tök más témában egy kérdést, és feltettem ezt a képet, mindenki zsírdisznózott, meg hogy nézel ki, foggyál le, stb.....



nah most akkor mi vaaan????:D:D:D

2010. dec. 31. 15:17
 8/10 anonim válasza:
Ház azért mert h kinek mi teccik!Nekem bejönnek a ducis csajok és lehet ezért teccel enyyire :DDD
2011. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fuh, hát. ízlések és pofonok, de szerintem sokkal szebb egy ilyen nő mint egy pálcika :O :D de ha jobban érzed magad tőle, akkor tornázz, sportolj kicsit. ártani nem árt.
2011. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csini vagy!Persze ezt mondom én, aki mindig elégedetlen a testével. Véleményem szerint is inkább alakformálás. Van egy ismerősöm hasonló alkattal. Gyönyörű arca van, arányos az alkata, van melle is. Szép. Már nem a deszkavékonyság a divat, erre mindenkinek rá kellene döbbennie. Többet ér, ha gyönyörű a bőröd és boldog vagy!
2011. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!