Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 83kg-osan tudnám csinálni a...

83kg-osan tudnám csinálni a kocogást, mennyit fogyhatnék vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
en oktober elejen 80-82 kg voltam, meg nem volt kint hideg kocogtam, aztan jott a tel es maradt az itthoni aerobic (Sinko Andrea : 3in1) , most 74 vagyok. az etkezesemen nagyon keveset valtoztattam, feher kenyer helyett rozs, nem fel kg/nap, hanem 2 szelet, kave tea cukor nelkul. Ennyi :D de ma elhataroztam, hogy meg oda figyelek jobban a kajalasra.
2010. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Van egy 1500kg-s autóm, mennyit fogyaszt?

Van egy anyám, mi a neve?

Van két lábam, hányas méret?


Gratulálok az értelmes kérdésedhez...


Hány centi vagy? férfi/nő? mennyi a napi kalóriabeviteled, ez mennyi szénhidrátból, fehérjéből, zsírból áll össze? Hányszor eszel egy nap? Mennyit futnál? Milyen intenzitással? Egyébként mennyit mozogsz egy nap? Ülő munka, álló munka, mozgó munka?

Ezeket minimum kéne tudni...

De le ne írd... inkább nézz utána a neten, hogy mit jelent a helyes táplálkozás.

2010. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háhá!Ucsó:D

Ezt bemásolhatnád a kérdések 90%ához!

2010. dec. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
El kell kocogni, mondjuk, Moszkvába, ha útközben nem eszel, szép eredményeket fogsz elérni!
2011. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!