Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a juharszirup...

Mit gondoltok a juharszirup diétáról?

Figyelt kérdés
eddig normálisan fogyókúráztam. Fogytam is 10 kilót. mindenki megdícsért mennyire jól nézek ki, de én még most is nagyon kövérnek érzem magamat és utálok a börömben lenni viszont a normális fogyókúrás módszer nem jön már be ezért gondolkozom ezen. most itt a szünet és akkor csak ezt innám melllé pedig tornáznék 82 percet naponta. szerintetek 2 hónap alatt le tudnék így adni 10 kilót? ( ha valaki nem ismeri akkor ez egy limonádé csak cukor helyett juharszirup van benne amit én el is hagynék és csak citromos vizet innék)
2010. dec. 21. 19:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hogy a dilettáns kérdésre is legyen válasz, a juharszirup is cukor... ugyanúgy, mint a répacukor, vaníliás cukor, medvecukor, mittudomén :)

Ennyi erővel diétázhatnál kakaóporral, csokitortával, pacalpörkölttel, vagy mákos beiglivel is.


Ez meg, hogy a "normális diétéval nem megy le semmi" ez hülyeség. Az van, hogy fogalmad nincs hogyan kell diétázni. Aki tudja, hogyan működik az emberi test, és ismeri a tápanyagokat, valamint, hogy mit, mikor, miért és mennyit, az akkor fogy le, és annyit, amikor, és amennyit akar.

Ez sajnos tény.

2010. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kisebb kép nincs?
2010. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
most látom, hogy tényleg kicsibe töltötte fel. mindjárt feltöltöm megint. egy pillanat
2010. dec. 21. 21:07
 14/17 A kérdező kommentje:
nincs meg sajna nagyobban a kép...sajnálom
2010. dec. 21. 21:16
 15/17 anonim ***** válasza:
akkor csinálj másikat ;)
2010. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
adataid? kor, kg, cm?
2010. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amennyi ezen a képen látszik, egyértelműen jelenti: NEKED TILOS DIÉTÁZNOD, pláne nem azt, hogy nem eszel semmit. Jó alakod van, tartsd meg.
2010. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!