Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a juharszirup...

Mit gondoltok a juharszirup diétáról?

Figyelt kérdés
eddig normálisan fogyókúráztam. Fogytam is 10 kilót. mindenki megdícsért mennyire jól nézek ki, de én még most is nagyon kövérnek érzem magamat és utálok a börömben lenni viszont a normális fogyókúrás módszer nem jön már be ezért gondolkozom ezen. most itt a szünet és akkor csak ezt innám melllé pedig tornáznék 82 percet naponta. szerintetek 2 hónap alatt le tudnék így adni 10 kilót? ( ha valaki nem ismeri akkor ez egy limonádé csak cukor helyett juharszirup van benne amit én el is hagynék és csak citromos vizet innék)
2010. dec. 21. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hááááááát...én is csináltam olyat,hogy citromos víz+napi két óra torna... 100/50-es vérnyomással és 55-ös pulzussal találtam magam a földön pár nap után... azóta se csináltam olyat
2010. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Itt is leírták már számtalanszor, röviden leírom én is. Nem csodadiétázni kell, meg koplalni, meg löttyöket inni, kenőcsözni, és tablettát szedni, hanem normálisan, egészségesen étkezni, többször kevesebbet, rendszeresen, minőségit, és mozogni, mozogni. Akkor fogyni is fogsz és tartós is lesz.


Csodadiétával 95%ban lemegy valamennyi, ami aztán jól vissza is jön, és úgy összeszottyadsz, hogy na még, szerinted hogy néznél ki, ha a legalapvettőbb tápanyagokat sem juttatnád be a szervezetedbe? Szottyadtan és véletlen sem egészségesen.


Citromos víz kúra közben meg sok szerencsét a tornázáshoz, majd jól leesik a cukrod és rosszul leszel.

2010. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha én ilyen hülyeséget kitalálnák, valószinűleg meglehetősen gyorsan lecsuknának. Mások meg ilyen hülyeségeket találnak ki.


Kérdező: nem tudom, hány kiló vagy, de sejtem, hogy tökéletesen normális a súlyod. Tehát most vagy kezdj hinni a többieknek, vagy keress fel egy pszichiátert, ugyanis kezdesz közeledni az anorexia felé. Kérj segítséget, ha 10 kiló után is vészesen kövérnek érzed magad. És átakarsz térni az éhezésre. (Erősen gyanítom, hogy nem 150 kiló vagy...)

2010. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
150 kilo szerencsere nem vagyok. Az a baj, hogy már hiába étkezem normális lassú fogyókura szerint nem tudok fogyni, ezért akarom ezt a drasztikus módot választani, hogy lemenjen rólam az a 10 és meg tudjak végre elégedni magam, mert utálom ezt az állapotot. belenézek a tükörbe és látom milyen kövér vagyok aztán azt mondják a suliban, hogy milyen vékony vagyok és tök rosszul érzem magam, mert tudom, hogy csak kedvességből mondják nem azért, mert az tényleg úgy van. Szeretnék végre én is szép lenni. ennyi az egész
2010. dec. 21. 19:57
 5/17 anonim ***** válasza:
magyarul anorexiás vagy....
2010. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem lehetek anorexiás, mert nincs 18 alatt a BMI-m
2010. dec. 21. 20:39
 7/17 anonim ***** válasza:
de anorexiás vagy, kövérnek érzed magad, mikor nem vagy az és koplalni akarsz....
2010. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
linkelj már egy képet magadról + az adataid írd meg
2010. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az anorexia nem akkor lesz betegség, amikor már járni sem tudsz, olyan sovány vagy. Az akkor is betegség, amikor a rendes, normális súlyú ember már betegesen aggódik, hogy úristen, ő milyen kövér (dacára, hogy a környezete abszolút szépnek, és normális súlyban lévőnek találja).


Illetve a te kórképedet még az is rontja, hogy egyszer sem írtad a súlyodat/magasságodat, csak azt, hogy 10 kilót le kell adnod. Ha rám hallgatsz (és kérlek, így névtelenül is, tedd meg) keress orvosi segítséget. Nincs szörnyűbb, mint az utcán sétáló csontvázat látni, pláne, ha meg van győződve róla, hogy ő kövér. Persze, tudom, azt hiszed, nem fog veled történni, mert csak még 10 kiló minusz, és minden jó lesz, de elsőnek keress fel egy orvost, akivel meg tudod beszélni, aki realistán elmondja neked, hogyan tovább. Semmiképp ne kezd ilyen őrült, eszement diétába (ez a juharszirupos ötlet nem diéta, hanem éhezés!).

2010. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

itt a kép, de ne nevessetek ki:

[link]

most már ti is láthatjátok miért akarok még 10 kilót fogyni. csak elkeseredettségem miatt akarok ilyen diétába fogni, de már nagyon szeretném elérni a tökéletes súlyt

2010. dec. 21. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!