Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcal ez összesen kb?

Hány kcal ez összesen kb?

Figyelt kérdés

Egy pirítós sajttal,egy pizzás molnárka,1db zsömle,2 schoco bons,1 kinder pingvi,és egy pohár kapucsínó. (Bocs,ha nem így kell leírni.xD)

Na szóval ez összesen hány kalória kábé? (Igen,ennyit ettem ma)


2010. dec. 14. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
számold ki magadnak: kcal.hu
2010. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi_:D
2010. dec. 14. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
800-900 körül van sztem
2010. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző kb jól tippelte; ez kalóriára nemm valami sok, de nem állíthatom, hogy túlzottan jó lett volna az étrend - ezek üres kalóriák csak, tápanyagokban nem bővelkednek... remélem azért szoktál főtt ételt is enni, hallod-e..;))) vagy ez csak a karácsony előtti "visszafogom-magam"? (én is ilyenben vagyok éppen, csak én a salátára, gyümire szavaztam...)
2010. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :D

Utolsó válaszoló: Nem,ez csak akkor volt így. :D Amúgy rendesen szoktam étkezni.Barna kenyér,észtafélék,sovány húsok. Gyümölcsöt minden nap. Zöldséget annyira nem.. :\


Ööö.. Az ünnepek ellőtti visszafogásra csak annyit mondanék,hogy szerintem akkor a legeslegnehezebb,szóval nem mindig jön össze. :S

De azért köszi nektek! :)

2010. dec. 23. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!