Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon nagyon SOK? 16/L...

Ez nagyon nagyon SOK? 16/L mennyi kcal lehet összesen és mit gondoltok erről az étrendről?

Figyelt kérdés

reggeli: gyümitál (1 alma, fél banán, szőlő, kis méz)

Tízórai: 1 alma, 1 narancs

ebéd: bio (piszkei) lekváros táska (260 kcal)

uzsi: 1 alma, fél banán

vacsi: 1 bio (piszkei) rozs kifli, saláta (jégsali, paradicsom, paprika, retek) (öntet nélkül!) és még két danone natur joghurt


2009. dec. 8. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
sztem ha már ennyire szigorúan akarod,akkor reggelire kéne a lekváros, de főtt kaja muszáj ebédre. legalább egy kis olajon megpiritott natur csirke sajátával. egyértelműen kevésnek tűnik a reggeli, legalábbis én inkább vacsira enném, és a vacsit reggelire
2009. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Az előttem szóló a számból vette ki a szót: a vacsorát kéne reggelire, annak kell tartalmasabbnak lenni, szénhidráttal, és a reggelit vacsorára. A sok gyümölcs jó, de alig van benne fehérje. Hús (csirke, pulyka, hal)kellene, hacsak nem vagy vegetáriánus. Délben főtt étel. Kalória szempontjából kevés, a lekváros táska a kakukktojás, inkább valami rendes kaját egyél helyette, vagy tojást.

De legfőképpen: hány kiló és centi vagy? 90%, hogy nemhogy túlsúlyos nem vagy, de inkább sovány. Megérzés...

2009. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
fejlődő szervezettől megvonni a tápanyagot gratulálok, inkább mozogj de egyél normálisan
2009. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
megvonni?? ez komoly? de hiszen ez (legalábbis nekem) rengeteg kaja volt! (valaki kedvéért ettem hogy örüljön egyébként kiflit tuti nem ettem volna). am 162cm/43 kg vagyok..
2009. dec. 8. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez pont elég hogy anorexiás legyél és rövid időn belül távozz az élők sorából. Ha ez a célod akkor sok szerencsét.
2009. dec. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

162/43.. LOL.

Nem baj, legalább eggyel kevesebb munkavállaló lesz a munkaerőpiacon, így nagyobb lesz az esélye valaki életrevalónak.

2009. dec. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De mi a fenének eszel egyáltalán bármit is? És még felteszed az idióta kérdést. Hagyd abba az evést,pusztúlj minél előbb!!
2009. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
A kommentedből (valaki kedvéért enni???) látni hogy az anorexia felé haladsz vagy pedig már az vagy.. 43 kiló nem egészséges súly annyi cm-hez... egyébként sem tetszik az étrend, ebédre lekváros táska? főtt,meleg kaja is kel!
2009. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Közülünk senki nem fogja sajnálni, hogy meghalsz, mert azt se tudjuk, ki vagy. Akik a koporsód fölött fognak zokogni a visszafordíthatatlan miatt, azok a szüleid, nagyszüleid, testvéred, ha van, barátaid. Ezt vedd komolyan, tessék normálisan, sőt egy pár hónapig hízlalóan enni. A te normál súlyod 55 kg. Többszáz anorexiás hal meg, nem viccelünk! És köszönd meg, hogy a ráérzésemmel esetleg megmentettem az életed!

második

2009. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam hasonló cipőben, és nagyon vigyázz! Legalább öt kilót kéne felszedned. Anno én is fogyóztam ész nélkül, meg is lett az eredménye... Az arcbőröm majdnem tönkrement, olyan pattanásos lettem, meg a hátam is, vállam, a fogzománcom elkezdett lepattogni, hajam hullani, az egész fejem fakó, sápadt volt, a hormonjaim is megbolondultak, fél évig nem menstruáltam, körmeim mindig betörtek, mellette a bőr mindig beszakadt. A laborvizsgálatról meg ne is beszéljünk. Én azóta iszom ennek a levét. Ha tönkre akarod tenni magad ilyen fiatalon, ha nem akarsz gyereket (mert meddő is lehetsz így nagyon könnyen), és nem akarsz hosszabb, egészségesebb életet, nosza, folytasd tovább. :(


Szerencsére én kigyógyultam ebből.

2009. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!