Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a fogyókúra és étrend...

Ez a fogyókúra és étrend beválhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én 16 éves srác vagyok, és azt szeretném megkérdezni lehetőleg hozzáértőktől, hogy ez beválhat-e...?

Sajnos felszedtem néhány plusz kilót a hasamra, mellkasomra, de nyárra le szeretném adni, és egy kis plussz izmot is szeretnék szerezni. Nagyon sokat olvastam neten az ilyen fogyós, étrendes, edzős témákról. Ezt találtam ki.


Reggelire minden nap eszek:

- tej + gabonapehely.

- esetleg gyümölcs (alma, banán...)


Ebéd:

- barnakenyér + felvágott

- gyümölcs


Vacsora szintén.


Kiegészítés: ásványvizet iszok, és ha nagyon éhes lennék, ehetek sajtot(?) és gyümölcsöt?


DE emellett:

Naponta edzek hasra(felülés, törzsdöntés, törzsfordítás és dupla felülés)

és futok körülbelül fél órát...


Régebben nem volt ilyen gondom, de sajnos most nem járhatok tesire, mert gerincferdülésem van, és nagyon félek, hogy le fogok épülni. Mellesleg ezért sem járok edzőterembe, mert félek, hogy még jobban tönkretenné a gerincem. A kitartással nincs bajom, mert ha elhatározok valamit, akkor azt betartom, csak nem nagyon értek ehhez a témához, ezért kérnék megerősítést, tanácsokat.

Köszi szépen előre is! F/16

ui. Nyár elejére szeretném a hatást, tehát nagyon jól tudom, hogy ne álmodjak 1-2hónapos eredményről. Kb. júniusra elérhető lenne?


2010. dec. 12. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az étrendeddel az a baj, hogy leírtad . Ezért erre -meg mindegyik ide beírt étrendre- lesznek akik azt fogják írni ,hogy rossz,ez nem jó . De ez még minden leírt menünél így volt, a tiéd sem kerülheti el ezt a sorsot.
2010. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdéseket találsz már itt. néhányban elég jól le van írva. segítenék szivesen, de nem akarok rosszat írni, hogy én hogy csinálom, mert nem igazán jó, sajnos szinte koplalás. Sok sikert kívánok. Keresgélj.
2010. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!