Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » És ha leszedem a rántott...

És ha leszedem a rántott húsról a panirt?

Figyelt kérdés
Mert hát a panír szívja be az olajat, és ha azt nem eszem meg, akkor lehet fogyós akkor a hús, nem?=)
2010. dec. 9. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
ennyin már nem múlik! A rántott hús meg rántott hús... én ezért nem ettem már lassan egy éve... :(
2010. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Az olyan ízetlen panír nélkül,inkább fűszerezd,fokhagymázd és dobd sütőbe. Nem kell alá semmi...
2010. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%

Egész komolyan szánlak titeket :-(


"Én ehetek pacalt, zsírban tocsogó ételeket, nem hízok 65 fölé. Hát nekem ez jutott"


Hát akkor élvezd az életet, amíg lehet! A gond nem azonnal jelentkezik, mint írtam ez lassú öngyilkosság. Most elmondom -remélem eszedbe jut majd, nagyon sokat fogsz szenvedni.

És a családod is miattad, amikor majd magatehetetlenül fekszel a kórházban. Ha szerencséd van, gyorsan elvisz valami áttétes rák, vagy az első infarktusod.


Először csak a koleszterined lesz magas. A vérből a koleszterin (lipoproteinek) az érfalakra tapadnak, csökkentve annak rugalmasságát. Így a vérnyomásod egyre csak nől, az erek szűkülnek, a hajszálerek eltömődnek. Igen a szív hajszálerei is. Később a szívkoszorúér is, nem beszélve az agy vérellátásáról , ami a jelek szerint már most sincs a toppon.

Közben a fokozott epeműködés miatt epekő alakul ki, az érfalakról leválló lemezkék és a kialakuló vérrögök pedig stroke -ot (szélütést) okoznak, melynek következtében majd a saját gyerekeid fogják cserélni a pelenkádat és kiskanállal etetni téged.

Ez ám az élet !

Ha véletlenül túléled, már soha nem leszel olyan, mint előtte. Már nem lesz több rántott hús, mert azonnal epegörcsöt kapsz, nem lesz pacal, zsírban tocsogás.

Azt is bánni fogod, hogy ilyen hülyeséget leírtál.

2010. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bla bla bla. Nagyapám 90 éves, soha nem diétázott, mégis boldogan éldegél, makkegészségesen. (Amugy ennyi erővel ti is kaphattok rákot, teljesen független attól h mit eszel;))
2010. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%

Régen nem ettek annyi feldolgozott élelmiszert, mint most.

A természetes zsírok, húsok még tartalmazzák azokat az enzimeket, amiket az ipari feldolgozás elpusztít.

Az olajok pont ilyenek, amiben a húsokat sütitek.

A környezeti ártalmak miatt sokszorosan több szabadgyök keletkezik a szervezetben, és párhuzamosan az antioxidáns bevitel csökken. Nem véletlenül köthető a rossz táplálkozáshoz az összes népbetegség (diabétesz, rák, szív és érrendszeri betegségek, allergia, stb....)


Nagyapáddal példálózni elég nagy baromság , már ne is haragudj. Szerintem mindenki tud 1-1 példát bármire felhozni.

Tipikus példát mondj, ami jellemző egy népcsoportra.

Például a távolkeleti népek, tibeti, kaukázusi népek.

Vajon esznek rántotthúst, pacalt, hamburgert ?


És egy átlagos magyar monitorfejű irodakukac, aki fast food-on él, vajon mennyit mozog mellette?

Heti 3-4 alkalommal eljár sportolni?

Hétvégente felássa a kertet, kigyomlálja a gazt?

Francokat, örül ha eljut egy wellness hétvégére, ahol telezabálhatja magát.


Igazából nem érdekel, mindenki a saját életéért felelős.

Jó önpusztítást mindenkinek....

:-)

2010. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

U.i.:

TB-t ezért nem fizetek magyarországon már jó ideje.

Nem fogom a felelőtlen idióták döglődését finanszírozni....

2010. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Félreértettél, bár érthető. A súlyomra akartam rávilágítani, azért írtam h SÚLY szempontból (sajnos) bármit ehetek korlátlan mennyiségben, nem hízok. De nem teszem, mert nem müködik úgy a májam, mint kéne, ezért nem eszek zsírosat. Arra próbáltam rávilágítani, hogy képtelen vagyok hízni, és válaszokat vártam, hogy ez miért lehet?
2010. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszi

mert akkor a panír magába szívná az olajat, azért tarom előnyösebbnek mint a natúran megsütöttet.

2010. dec. 10. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!