Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ez a lugositás? Azt írták...

Mi ez a lugositás? Azt írták hogy fogyni lehet töle, tényleg? Mit kell tenni, ez árt a szervezetnek? 15 évesen ezzel lehet fogyni meg egészségesebbé tenni a táplálkozást? mi az az étel amit ha este eszek akor nem hízok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

A lúgosítás az, hogy a saját tested pH értékét közelebb viszed a lúgokhoz.

Olyankor célszerű, ha sok húst ettél, ezért savasabb lettél. Ez nem egészséges mert egyrészt lassúbb is leszel tőle, másrészt köszvényt is kaphatsz.

Ha helyette (vagy utána) sok zöldséget eszel, akkor leszel lúgosabb. Ha a pH értéked normál, akkor nincs szükséged lúgosításra.

2009. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

értem

köszönöm

és ez fogyaszt vagy van értlme?

2009. jan. 19. 14:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyaszt, hanem viszaállítja az eltolt egészségedet.

De 15 évesen még nagyon sok jelentősége nincsen, mert a szervezeted elég jól alkalmazkodik.

Viszont már ilyenkor sem árt megszokni az egészséges táplálkozást - úgyhogy semmi gond nem lesz, ha kicsit kevesebb húst eszel és több zöldséget.

2009. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem köszi:d
2009. jan. 19. 14:43
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

"ha kicsit kevesebb húst eszel és több zöldséget."

Fejlődő szervezetnek kevesebb húst?

És akkor nőni mitől fog?

A hús nyugodtan mehet, de tényleg kell mellé a zöldség, hogy ellensúlyozza.

A szénhidrátokat fogd visszább.

A sovány hústól és a zöldségtől nem fogsz hízni.

Fogyókúra ilyen korban nem ajánlott.

Sportolj annak elég kell hogy legyen normális kaja mellett.

2009. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

értem

csirkemellet eszek szinte csak meg végülis a reggeli kenyérre téliszalámit de az nagyon kicsi de végülisz szinte minden kaját csirkéböl csinálunk

2009. jan. 19. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
A csirke az jó dolog, de a kenyeret hanyagold. Amellett, hogy a búza nem valami jó "cucc" a kenyérbe tett stabilizátorok meg szinezékek stb nagyon hizlalnak.
2009. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha sok vizet iszol az nagyon jól lúgosít.
2009. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

a sok vízivással nincs gond szerencsére

köszönök mindenkinek mindent

2009. jan. 20. 20:39
 10/12 anonim válasza:
Én lugosítással fogyókurázok a Regenor segítségével de én már 3 gyerek szültem. Neked biztosan nincs akkora súlyfelesleged mint nekem volt. a szer segítségével 8kg fogytam 3 hónap alatt. Amit ehetek kenyér de csak pirítva, sok zöldség, hús, gyümülcsök közül citrom, kiwi, grapefruit. Semmilyen tejterméket nem ehetek illetve édességet sem. Csak vizet lehet inni ami lehet savas vagy mentes is. A teát, kávét csak édesítővel ihatom. Röviden ennyi.
2009. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!