Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor lesznek barátaim, akik...

Akkor lesznek barátaim, akik elfogadnak, ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Hány ilyen jellegű választ olvastam már, hogy félre a lustasággal, fogyj le, és lesznek barátaid!

Ezt tényleg van, aki komolyan gondolja?

Egyik legkedvesebb ismerősöm erősen túlsúlyos, de nála vidámabb, társaságibb lényt még nem nagyon láttam. Annak, hogy vannak-e barátaid a lehető legkevesebb köze van a BMI indexedhez.


2010. dec. 2. 11:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem ez új, még sosem hallottam ezt. sőt az a tapasztalatom hogy a kövérebbek mindig tele vannak haverokkal barátokkal. olyat már hallottam hogy azt mondták valakinek hogy fogyjon egy kicsit ha jó pasit/nőt akar.
2010. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Zsuu.zsii(: válasza:

szerintem testsúly-tól független hogy hány barátod

van

én sem vagyok egy topmodell alkat 79 kg vagyok

és én vagyok a társaság középpontja

és igen is addig nem fogok lefogyni amíg jól érzem magam a bőrömbe

mert lehet valaki 50 kg-os tip-top csaj de nem érzi jól magát

és szerintem a "dagibb" emberek sokkal jobb fejek

árad belőlük a szeretet mint egy ilyen anorexiás

kis összeszotyadt emberből

de megoszlanak a vélemények :)

2010. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kisnita ***** válasza:

Érdekes téma... Jelenleg 78 kg vagyok van 1-2 jó barátnőm és ennyi, de nem azért mert túlsúlyom van hanem azért mert most az életem a gyereknevelés körül forog és nem a barátokon, ettől független még mindig szeretek ismerkedni meg barátkozni. Szülés után 108 kg voltam, akkor is ugyan ennyi barátnőm volt mint most. Terhesség előtt (még tizenévesen) 48-50 kg voltam és nem volt több barátnőm mint most, pedig akkor jártam suliba is. Akkor többen is mondták nekem, hogy azért nem barátkoznak velem mert irigyek rám a lányok az osztályomból mert akkoriban csinosabb voltam az átlagnál.

Tudja a franc...

Most fogyózok, olyan 65-68 kg-san jobban érezném magam ha lenne több barátom, ha nem.

2010. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bár talán kegyetlenül hangzik, amit írok, de azért is lehet népszerű egy túlsúlyos ember, mert a többi ember nem lát benne riválist. Az emberek szeretnek a saját maguknál előnytelenebb kinézetű emberekkel barátkozni, mert mellettük szebbnek, jobbnak érzik magukat. Majdnem mindenki barátkozott olyan emberrel, aki tele volt bajjal, csúnya volt, sikertelen. "Miért is barátkoztunk vele?" Jogos a kérdés. Egyszerűen azért, mert mellette a saját gondjaink eltörpültek, és ez jobb kedvre derített. Ilyen az emberi természet.
2010. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kisnita ***** válasza:
Igen, szerintem is van ebben valamit amit mondasz.
2010. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem az igaz barátok nem a külsőd alapján ítélnek meg. az pedig újfent másik fejezet, hogy akik ismernek, szeretnek, és olyan jó a kapcsolatotok, hogy megnyílhatsz nekik, lehet, hogy a te érdekedben [és nem ellened] fognak felszólalni a külsőddel kapcsolatban. de a dolognak sokkal több oldala van. ők is oda akarnak figyelni az egészségedre, mindegy, hogy fizikálisan vagy mentálisan, a legjobbat akarják neked. ugyanakkor... bármennyire szeretnek, nyilván nem élhetik át, hogy te hogyan érzed magad a bőrödben. bonyolult dolog ez, és nem is lehet objektív álláspontot találni ilyan kérdésben, ahol érzelmileg érintett vagy.


am, sosem voltam híve az ilyen típusú, motivációnak címkézett, kőkemény érzelmi zsarolásnak, hogy "majd ha így meg úgy teszel, akkor húdejólesznéked"... ez segít a legkevésbé azon, akinek önmagával van problémája.

2010. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

csak akkor leszek magaddal kiékülve ha elfogadod saját magad

és ez súlytól független, mert van olyan aki ducin is akkora magabiztosággal és olyan csinosan, ízlésesen vonul végig az utcán h nem azt nézik h fuj ez dagadt hanem h igen ez a nő ad magará és an önbizalma

minden belülről kezdődik

na mások miatt fogyj le hanem a saját egészséged miatt

na mostmár ha van aki elfogad mondjuk 50 kilosan de 100 kilosan nem az nem igazi barát

sztem legalábbis

2010. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!