Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor lesznek barátaim, akik...

Akkor lesznek barátaim, akik elfogadnak, ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Hány ilyen jellegű választ olvastam már, hogy félre a lustasággal, fogyj le, és lesznek barátaid!

Ezt tényleg van, aki komolyan gondolja?

Egyik legkedvesebb ismerősöm erősen túlsúlyos, de nála vidámabb, társaságibb lényt még nem nagyon láttam. Annak, hogy vannak-e barátaid a lehető legkevesebb köze van a BMI indexedhez.


2010. dec. 2. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A húgom 130 kilós és mégis sok barátja van, mert egy melegszívű, kedves, empatikus ember.

A BMI önmagában sem ér semmit, mert figyelmen kívül hagyja a testformát.

2010. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesznek barátaid, ha te is elfogadod magad :)

A "kövér" emberek rendszerint nagyon szimpatikusak.

Nekem legalábbis.

2010. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább szerintem akkor mondják, ha valaki a túlsúlya miatt depressziós és kerüli szégyenében az emberek társaságát. náluk a fogyókúra hozhat ilyen változást, mivel visszatér az önbizalmuk és jobb lesz a kedvük is.

A pozitív személyiségek vonzzák a többi embert súlytól függetlenül.

2010. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Benga ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek.
2010. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Nostro the overlord ***** válasza:
Ez az azért kicsit komplikáltabb. Amíg kövér voltam addig is voltak barátaim (ugye Benga :D) de amikor lefogytam egy jó páran az osztályból és a környezetemből teljesen máshogy kezdtek el viselkedni velem. Volt egy osztálytársam akivel kövéren egymáshoz sem szóltunk de amint én lettem a soványabb egyből ő kezdeményezte a beszélgetést. Persze ez nem zárja ki azt, hogy kövéren nem lehet boldog valaki és nem szerezhet jó barátokat de soványabban sokkal másabb. Ha zavar a testsúlyod akkor diétázz és sportolj.
2010. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanannyi barátom volt 72 kilósan, mint most 53 kilósan. Semmi köze a súlyhoz.


Bár igaz, ha engem zavart volna, hogy kövér vagyok, vagy most zavarna, hogy kilátszanak a bordáim, akkor ez tükröződne rajtam. És ha én nem vagyok kibékülve magammal, akkor mások sem fognak engem elfogadni.


Egyszerűen öltözz a súlyodnak megfelelően csinosan, vidáman, úgy, hogy maximálisan jól érezd magad!


Ha te szépnek látod magad, más is a szépséget fogja látni benned, és ez nem csak egy elcsépelt mondás, tényleg így van.


Tesóm tökéletes topmodell alkattal lett megáldva, és nem elégedett sose magával. Ezért sokan engem dicsérnek, és látnak szebbnek (ismik a boltban, pasik a diszkóban pl.), mert hurkákkal és zörgő csontokkal is ugyanúgy szépnek látom magam, és tudok mosolyogni, ragyogni.


Lehetsz te akármilyen ideálnak megfelelő alakú, nagy dudák, darázsderék, kerek popsi, ringó csípő, formás lábak, ha nem tudsz mosolyogni, ha egy undok kis fruska vagy, ha folyton az alakoddal vagy elfoglalva és sosem vagy megelégedve sem másokkal sem önmagaddal, akkor nem lesznek igazi barátaid.

2010. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak a kövér emberek, szóval nálam ez nem kizáró ok...
2010. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én 85 kg-san voltam lányként a társaság kozéppontja, mozgatorugoja :D ennyit errol. a problémák ott kezdodtek amikor hirtelen onértékelési zavaraim lettek, és egyszeruen én morzsoltam le oket abban az idoben. nem mentem veluk sehova, hiába hivtak, nem mozdultam ki, stb.
2010. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Csonka Viktória válasza:
szerintem akkor is ha kövér vagy biztos hogy van olyan ember aki így is elfogad. aki jó barátod az úgy is elfogad ahogy vagy!
2010. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha egy lány 130 kilós, teljesen mindegy, hogy a BMI figyelembe veszi-e a teste formáját...


A kilók a barátok számát nem befolyásolják.

A pasik számát annál inkább. Nagyon kevés pasi szereti a kövér nőket, kövér nőből viszont egyre több van. Nem nehéz kiszámolni, hogy egy ilyen pasira több túlsúlyos nő jut... És ha nem pont ő lesz a szerencsés kiválasztott, akkor bizony egyedül fog depizni otthon.

(Sajnos sokszor már a normál testalkatú is "kövérnek" minősül, mert a vékony = a csontsovány anorexiással.)


De... ne mások kedvéért akarjatok fogyni, hanem azért, hogy hosszú távon egészségesek és szépek legyetek.

2010. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!