Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kilótól szeretnék meg...

15 kilótól szeretnék meg szabadulni. Fogalmam sincs hogyan kezdjek neki. Adnátok jó tippeket? Már utálok tükörbe nézni!

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szia!Tudom hogy le fognak pontozni, de én ezzel a módszerrel tudok leginkább fogyni. Szóval reggelire eszek egy virslit, fél teljes kiörlésü kiflit, vagy egy joghurtott és fél kiflit. délelőtt valami gyümi, ma például almát ettem, délben azt eszem ami van otthon, csak a fél adagot a szokottnak, uzsira megint gyümi, vacsit meg nem eszem. Nekem így sikerült lefogynom 7 hét alatt 15 kg-t. Sok sikert neked is.82-ről indultam és most 67 kg vagyok, 166 cm, ja és nem sportoltam semmit, hacsak a kutyaséta nem számít sportnak :-))Kitartás, csak elhatározás kérdése.
2010. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést ez nem válasz lesz!

Az előttem írótól szeretném megkérdezni, hogy ezzel nem hízol vissza, ha később újra többet eszel. Hányszor csináltad ezt, visszahíztál? Azért kérdezem, mert most én is ilyesmibe fogtam (életemben először), korábban tesivel fogytam, amit megtartottam évekig, de a terhesség rákérdezett....

2010. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Én is azt kezdtem el 1 hete mint az első. Te sportoltál is valamit vagy nem?
2010. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Az első koplal, és logikus a kérdés, ami utána jött. Igen, vissza fogja hízni. Ráadásul nem eszik semmi friss zöldséget, legalábbis nem írja.
2010. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Sziasztok az I. vagyok :-) Tavasszal csináltam, nem sportoltam mellette semmit. Nem tértem vissza a normál kajkálásra teljesen, mert vacsit nem igazán eszem most sem, de higgyétek el mire lemennek a kilók, már teljesen hozzászokik a szervezet hogy nincs vacsi és már nem is hiányzik. Persze vannak nálunk is olyan esték mikor a párommal elmegyünk vacsizni, de attól még nem jött vissza egy kiló sem, mert olyankor alig eszem, mert nem kivánom az ételt. Sikerül csajok kitartás én vagyok rá az éllő bizonyíték :-)
2010. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Negyedik válaszolónak: Egyáltalán nem koplalok, az első héten nehéz volt és hiányzott is a vacsi, de a másik hét már gond nélkül ment. Azért nem írtam külön a zöltséget, mert nálunk a "normál kaja", amit ebédre eszek magába foglalja a zöltséget.
2010. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ezek az adagok még csecsemőnek is kevesek :D


de komolyra forditva a szót, igy csak azok tudnak esetleg kajálni akik szépen szólva, alig csinálnak valamit vagy egyáltalán nem.


az uzsonnára gyümölcs dologba annyiban kötnék bele,hogy nem mindegy milyen gyümölcsről van szó, mert ha rossz gyümölcsöt választ, akkor bizony elég hamar csúnyán megéhezhet :) és ettől jöhet falás roham is ami pont vacsorára fog esni.


vacsorázni kell! könnyű kaják mindenkinél bejönnek + még vacsora után is ehetsz ha megéhezel főleg ha sokáig fennt baglyoló egyén vagy. hogy mit? zöldséget.


sokat mozogni vagy sportolni mindenképp kell ha jobb alakot szeretnél és nem csak könnyebbnek lenni.

2010. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ sokat segítettél:)örülök h sikered volt.Remélem nekem is lesz ennyi eröm és sikerülni fog.Én is 80 körül vok 65 szeretnék lenni:)A többieknek is köszönöm h válaszolt:)
2010. nov. 24. 12:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

újra első vagyok :-)


én nem akartam itt az eszet osztani, csak leírtam nekem hogy sikerült, mindenféle tudományos magyarázat nélkül. Egy a lényeg, lement 15 kiló és nagyon boldog vagyok :-) Mindenkinek kívánok hasonló sikereket, puszi :-)

2010. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem koplalás? A 2 és fél éves unokaöcsém 2 virslit eszik egyszerre, a joghurtot nem vagylagosan eszi a virslivel, hanem tízóraira, ebédre kb. mint te, a rendes felnőtt adag felét (tésztából a felnőtt adagot, mert imádja), uzsonnára joghurt vagy gyümölcs vagy keksz, és még betolja vacsorára a sonkás kenyeret. Igaz, nem fogyózik, de 2 és fél éves!!
2010. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!