Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komoly bajom lehet, ha ennyit...

Komoly bajom lehet, ha ennyit eszek? Valaki azt mondta h igen de közben szerintem nem olyan kevés? 16/L

Figyelt kérdés

egy átlagos hétköznap:

reggeli: 1 alma, 1 körte, 1 natúr joghurt

tízórai: 1 alma, 1 banán

ebéd: 1 natúr joghurt, 4 tk. gyümis műzli

uzsi: 1 alma, 1 körte, 2 sz. friss ananász

vacsi: 2 natúr joghurt, 4 sz. pászka, fél sárgarépa, fél paprika, kis jégsaláta

nass:) -10 óra körül-: 1 alma, 1 csomag kakaós jóreggelt.


anorexiás voltam, de nem tudom sztem mostmár nem vagyok. legalábbis ennyi kaja mellett nem fogyok, igaz nem is hízok. de ti mit gondoltok? mennyire kevés/sok ez?


2010. nov. 20. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
meg mindig anorexias vagy...ez nem etrend hanem tulelocsomag...keress fel egy szakembert mert tonkre fogod tenni magad es meg nagyon fiatal vagy.
2010. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hol a hús kenyér, zöldség? Főzelékek, sültrk buronyával vagy rizzsel, tészta, levesek!

Anorexiás vagy még mindig!

Szüleid mit szólnák ehez?! Nézd meg egy korodbeli lány miket mennyit eszik, ahoz képest ez, semmi!!! Lehet jól érzed magad mert sovány vagy, de tönkre teszed a szervezeted belül!

2010. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, valamenyikek tényleg segítettek! köszi a tippeket is, megpróbálom minél többet megfogadni, és majd leírom h mi lett:)
2010. nov. 22. 23:46
 14/14 anonim ***** válasza:

2010. 11. 21. 10:05-ös válaszíró vagyok.

Van valami változás, hogy haladsz? :)

2010. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!