Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez miért általános dolog,...

Ez miért általános dolog, mikor - szerintem - komoly jogokat sért?

Figyelt kérdés
Telefonon bármilyen ügyfélszolgálatot ha hívunk, megkérdezik az ügyfélazonosítót, melyet az ügyintéző úgy igazol vissza, hogy visszamondja a lakcímemet. Csak én gondolom ezt logikátlannak? Épp fordítva kellene. Én megmondom neki az ügyfélazonosítómhoz tartozó címet és ő igazolja, hogy valóban. Mert az ügyfélazonosítómhoz egy vadidegen is hozzájuthatott. Ő meg lazán elárulja neki mellé a lakcímemet...?
2011. ápr. 26. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

az ügyfélazonosító nem egyszerűen futó sorszám, van egy belső logikája. alig pár százalék esélyed van rá, hogy kitalálj egyet.


hozzájutni leginkább úgy lehet, hogy talál az ember egy számlát. azon meg rajta a van a cím is. mellékesen nem a lakcímedet mondja vissza, hanem azt a címet, amin a szolgáltatás regisztrálva van. ez nem feltétlenül a lakcímed. az ügyintézéshez meg kell egy további kód is.

2011. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!