Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komoly bajom lehet, ha ennyit...

Komoly bajom lehet, ha ennyit eszek? Valaki azt mondta h igen de közben szerintem nem olyan kevés? 16/L

Figyelt kérdés

egy átlagos hétköznap:

reggeli: 1 alma, 1 körte, 1 natúr joghurt

tízórai: 1 alma, 1 banán

ebéd: 1 natúr joghurt, 4 tk. gyümis műzli

uzsi: 1 alma, 1 körte, 2 sz. friss ananász

vacsi: 2 natúr joghurt, 4 sz. pászka, fél sárgarépa, fél paprika, kis jégsaláta

nass:) -10 óra körül-: 1 alma, 1 csomag kakaós jóreggelt.


anorexiás voltam, de nem tudom sztem mostmár nem vagyok. legalábbis ennyi kaja mellett nem fogyok, igaz nem is hízok. de ti mit gondoltok? mennyire kevés/sok ez?


2010. nov. 20. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát most leírtad kb a reggelim egy fogyókúrás napomon.. komolyan ezeken akarsz élni? jó jó az alma én is szeretem de az NEM KAJA! egyél nyugodtan egy szelet sült húst kis rizzsel, semmi bajod nem lesz tőle, sőt! valami értelmeset is eszel legalább!
2010. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon egyhangú. És elég hiányos. Hús, tojás, (fehérjék), szénhidrát? (A pászka meg a kakaós jóreggelt nem épp az egészséges kategória, és nem is este 10 -kor). Szerintem ez elég rossz étrend. Bár igaz, valszeg a kalóriatartalma kevés. De hosszú távon nem hiszem, hogy egészséges így enni.


(Ja, és hol a főtt étel?)

2010. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez pár szóval almás és joghurtos étrend. Lehet hogy nem is fogysz meg hízol, de nem kérdéses mikor halsz éhen ilyen étrend mellett.

Komolyan nem vágom miért nem lehet normálisan enni...de ettől nem mi pusztulunk bele szal tök 8..

2010. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnos még mindig anorexiás vagy.

:((

A semminél több, de egészséges nem leszel tőle. Ahhoz, hogy életben maradj, kell legalább 2 szelet kenyér és 1 szelet hús. És még ekkor is nagyon kevés lesz, de legalább nem halsz éhen.

2010. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még ha vega is vagy,azért ehetnél tojást,túrót,vagy ha lusta vagy kaját csinálni,akkor ihatnál protein turmixot.Valami fehérje azért csak kellene.
2010. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen keveset, még a szertornások sem eszenk! Van egy ismerősöm, aki szertornázik, az ő étrendje így néz ki:

reggeli: 1 toast kenyér fele

tízórai: 1 alma

ebéd: 1 natúr v. sült hús, salátával

uzsi: 1 alma

vacsi: 1 toast kenyér negyede


ha ennyit eszel egy nap, az is éppen elég kevés, de sztem erre, vagy egy hasonlóra átválthatnál, mert ez így nagyon kevés.

2010. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag csak gyümölcsöt eszel. Így nagyon fontos tápanyagokhoz nem jut hozzá a szervezeted, ezért hiánybetegségeid alakulnak majd ki.
2010. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Látom szeretnéd, hogy kihulljon a hajad, a fogaid tönkremenjenek a menzeszed elmaradjon és még sorolhatnám! Hol a főtt kaja az étrendedből? Tudod mi lesz ennek a vége VITAMINHIÁNY!!!!!!!!!! Óriási tévedés, h gyümölccsel meg joghurttal jól lehet lakni!
2010. nov. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ez nagyon egészségtelen így hiába gondolod hogy most milyen egészséges vagy! Nem eszel szénhidrátokat, zsírokat, pedig arra nagy szükség van, mert így pl miben fognak oldódni a zsírban oldódó vitaminok? EGYÉL mert különben az egész életedet egy korházban fogod tölteni!!
2010. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia =)

Nem is olyan rég kb. én is ennyit ettem, talán még ennyit se (reggelire péksüti+tej+kávé, majd délután egy doboz kefir és olyan 3-4 alma egész napra).

Nos, ezzel az a gond, hogy sokáig nem lehet csinálni, mert nem lesz semmi energiád, fáradt leszel, én speciel délután 6-7 körül már majdnem bealudtam, annyira nem volt energiám, mert szinte csak szénhidrátot, és minimális fehérjét ettem pluszban edzettem itthon, naná, hogy kimerültem.

Kezdetnek azt mondom, hogy jó, de próbáld meg azt, hogy reggelire beraksz egy zsemlét az alma+körte+joghurt mellé.

A tízórai az jó, bár én mostmár suliba viszek egy túrós szendvicset, mert f3ig vagyok benn, és nem vagyok ebédes.

Ebédre egyél valami húst salátával, gondolok én itt olyasmire, mint a Mekis Prémium Grill Csirke sali, vagy ha van otthon grillcsirke, akkor mondjuk a mellét vagy a combját megeszed sok zöldséggel.

Uzsira egyed azt, amit eddig ebédre ettél.

Vacsitól én régen nagyon tartottam, úgyhogy kefírt ettem csak, szóval szerintem egyél kefírt+alma+körte (csak ne túl későn, mert nagy a víztartalma, és éjszaka mosdóba kell menned, hidd el, nem túl kellemes felkelni hajnali 3kor =D)

Ha már annyira nem tartasz a vacsitól, akkor egyél vmi husit zöldséggel, vagy gyümölccsel.

Nem fog rögtön menni mind a 3 főétkezés növelése, próbáld meg első héten a reggelit növelni és a többire azt enni, amit eddig, majd azt követő héten az ebédet berakni, majd a vacsit.

És járj el futni, úszni vagy tornázz otthon, és akkor jutalmazd meg magadat a finom vacsival! =)

Tudom, hogy elég nehéz, én is 16 éves vagyok, lány, egy hónapja eszem normálisan (akkor voltam 38,5 kg, most jelenleg 40 kg a 160-162 centimhez).

Ja és ha sportolsz, akkor nem zsírba fogsz hízni, hanem izomba.

Hajrá, kitartás, és szurkolok neked :)

Ha szükséged van tanácsra, akkor nyugodtan írj egy privát emailt, szívesen segítek, ha kell =)

2010. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!