Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Min változtassak az étkezéseme...

Min változtassak az étkezésemen ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Mai étrendem:

Reggeli: egy fél csésze müzli tejjel, majd cukormentes tejeskávé egy bögrével.

Suliban egy teljes kiörlésű kifli és 2 alma.

Ebéd: leves és rakott zöldbab, egy-egy tányérral.

Délután egy cukormentes tejeskávé.

Vacsora. Egy grapefruit és 5 db extrudált kenyér.


2010. nov. 8. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kevesebb kcal-t vigyél be.
2010. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy? Mennyi kg? stb stb... enélkul nem lehet semmit mondani
2010. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kevesebb kcal-t vigyen be??Inkább pont nagyon szegényes volt, s kevés,amit ettél...Az ebéd még csak-csak jó volt,de a vacsi nagyon kevés,a reggeli sem elég.Ezzel fogyni fogsz,de kiéhezteted magad s könnyen beteg lehetsz,mint fizikailag mint lelkileg.Vacsira próbálj meg valami fehér husit is enni.Hidd el,tapasztalatból beszélek:én extrém anorexiáig süllyedtem,nagyon vigyázz magadra,kérlek!
2010. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20/L 168cm/86 kg
2010. nov. 8. 20:34
 5/11 :D:D válasza:
ha reggelizel akkor a suiba ne egyel semmit:)de viszont a reggelit ne sajnald.akkor kell a legtobbet enni mert nap kozbe ugyis ledolgozod. delbe ebedelsz es estere egy alma vagy valami gyumolcs mas semmi:)a tejeskavet hanyagold;)lehet kicsit kemeny de en is igy fogytam le:).es a mozgas a legfontosabb:)
2010. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én 8 napig napi 1 pohár gyümilevet ittam csak és 10 kgot fogytam. de nem fogyiból nem ettem csak szarul vtam...de ez hatásos:D és kilehet bírni csak az 1. nap nehéz
2010. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én ennyit sem eszem és nem fogyok! :(((
2010. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
sztem jól teszed hogy napi 5x étkezel, tartsd meg ezt a szokásod! Ha napi 1000kcal alatt tartod a kalória bevételedet le fogsz fogyni jojo effektus nélkül. Ebédre viszont egyél vmilyen husit zöldséggel de vacsira ennél többet mint amit irtál soha!
2010. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kisnita ***** válasza:
Én is várok értelmes válaszokat erre a kérdésre, mert kb annyit eszek mint te (vagy még kevesebbet), de sajnos én sem fogyok....:S Én 170 cm 79 kg 20/L vagyok.
2010. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kisnita ***** válasza:
Mért írtam 20-at mikor 21 vagyok??? :D Már most fiatalítanám magam... LOL
2010. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!