Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le úgy a...

Hogyan fogyjak le úgy a haskörfogatból, hogy közben máshol a testemen ne változzak?

Figyelt kérdés

29/N vagyok és elég jó genetikám van, a fenekem szép formás nagy, de sajnos a hasam is nagy mellé.

Konkrétan csak a hasamból szeretnék fogyni, estleg még a karokból de sehol másol nem.

Köszönöm szépen a válaszokat.


tegnapelőtt 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Milliószor leírtuk már, hogy nem létezik célzott fogyás.
tegnapelőtt 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Abban az esetben, ha a hasad nem háj miatt nagy, hanem rossz a tartásod vagy szét van nyílva a hasizmod, akkor van erre lehetőség, tartásjavító tornával. Nézz utána, a szétnyílt hasizomrs spéci torna van, a tatásjavításnál a ferde meg haránt hasizmot célzó gyakorlatok látványosak tudnak lenni.


A másik, ami lehet, ha nem bőr alatti, hanem zsigeri zsír van a hasadon (vagyis inkább benne, nem rajta). Ez amúgy is egészségtelen állapot. Ha állva megtapogatod a hasad, a puha réteg a bőr alatti zsír, na erre nincs helyi fogyás. De lehet zsír a szervekben is, és ha egészséges étrendre váltasz (a 2-es típusú cukorbetegek étrendjére leginkább) azzal elsőre ebből a zsigeri zsírból fogsz fogyni.

tegnapelőtt 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kevés alvás, stressz elősegítik a hasi zsír lerakódást, szóval ha azt mondod, hogy formás vagy, jól étkezel és nem indokolja semmi a nagyobb pocit, akkor esetleg ezeken tudsz javítani.

Egyébként nőként nem meglepő, hogy nincs deszka lapos hasa SZINTE senkinek. Annak a zsírnak szerepe van az egészséghez.


Vaaaagy genetika, mert előfordul, hogy ott rakódik le neked szinte csak.

tegnap 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt kb csak zsirleszívással lehet megoldani. Én is mindenhol tök vékony vagyok, csak hasam van, de az ilyen rendesen hurkás is, amikor ülök vagy lehajolok akkor nagyon feltűnő. Most 54 kg vagyok, csak akkor tűnik el ha lefogyok 51-re, de akkor meg már betegesen néz ki a többi részem, kilatszanak a bordáim, a kulccsontom mintha át akarná szúrni a bőröm, edzéstől kidörzsölődik és sebes lesz.... Szóval inkább maradok a kis pocaknál. Megfelelő öltözködéssel tök laposnak néz ki, csak ruha nélkül látszanak a hurkák. A párom szerint meg egyáltalán nem is nagy. Időbe telt, de végül elfogadtam hogy ez van. Ha minden mással elégedett vagy, ezt javaslom neked is. :)
tegnap 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!