Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 122 cm haskörfogatnak milyen?

122 cm haskörfogatnak milyen?

Figyelt kérdés
18F
2021. ápr. 3. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhízott kategória.
2021. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon elhízott vagy csak enyhén elhízott?
2021. ápr. 3. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon, mivel 95 cm alatt lenne az egészséges határ. Ekkora hasi zsír mennyiség miatt a szív és érrendszeri megbetegedések rizikója nagy mértékben nő.
2021. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mi a különbség a nagyon elhízott és az enyhén elhízott között?
2021. ápr. 3. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
A nagyon elhízott sokkal egészségtelenebb mint az enyhén elhízott
2021. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És? Get Cake Die Young
2021. ápr. 3. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Tippem szerint kóros elhízásról lehet szó. De legalább közepes mértékűről.
2021. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

... :D

Ha nem érdekel, minek kérdezed? Kórosan elhízott, egészségtelen. De ha te inkább sütit zabálsz, aztán kanapén fetrengsz, és nem baj, ha hamar meghalsz olyan dolgoktól, amik elkerülhetőek lennének, akkor mi a kérdés?

Tortát pedig lehet enni egyébként is. Csak mondjuk nem egyedül az egészet, és utána nem fetrengeni kell. Tegnap is ettem sütit, ma is fogok, mert ismét családlátogatásra megyünk, és 60 cm a derekam, mert egyébként sportolok, egészségesen eszek, így nem számít, ha havonta pár szelet süti/torta lecsúszik 🤷‍♀️

2021. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Az én derék-körfogatom 58 centi szóval ehhez képest kicsit nagy:D
2021. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Férfiaknál 94 cm feletti haskörfogat közepes kockázat a szív-érrendszeri betegségek és cukorbetegség kialakulása szempontjából, 102 cm felett magas kockázat.

Igen, brutál hasi elhízás ez nálad. Nem tudom, ilyen fiatalon hogy sikerült összehozni. Életmódváltás, sport! Kezdd el minél előbb, fokozatosan térj át az egészségesebb életmódra!

2021. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!