Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik hasznosabb/jobb sport?...

Melyik hasznosabb/jobb sport? A szaladas vagy pedig ha konditerembe jarsz?

Figyelt kérdés
tudom,mindenki aztmondja a konditol izmos leszel meg "nagydarab",meg hogy ott nincs levego,izzadas,budosseg stb...de telen kenyelmesebb megoldas,mert szaladashoz kicsit hideg van..viszont nem tudom eldonteni melyik jobb valasztas...irjon ha valaki tisztaban van az ilyen dolgokkal!koszi
2010. nov. 4. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg jó idő van szerintem járhatsz futni, de mindenesetre hasznosabb lenne ha kondizni járnál. Van levegő, és mindenki visz magával egy kisebb törölközőt, illetve deot. Annyira nem drága, és hidd el ripsz-ropsz nem leszel kigyúrt izompacsirta :)

mennyi idő alatt szeretnél izmosodni/ lefogyni/ csak simán sportolás miatt szeretnél?

hány éves vagy?

2010. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a kondi.
2010. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok,nem igazan szeretnek izmosodni,inkabb fogyni meg csinosodni:P tenyleg jobb a konditerem?mert ugye azert mas a friss levegon szaladni,a kondiban csak egyhelyben csinalsz mindent,olyan fura erzes...
2010. nov. 4. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettőt kombinálni kell és akkor szép formás leszel nem nagydarab.
2010. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amint az előzőek is írták... deó, spray, stb. Mellesleg a fitnes termekben van futópad is -> ergó tudsz futni.
2010. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!