Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott valaki GymBeam termékk...

Fogyott valaki GymBeam termékkekkel? Melyik hatásos?

Figyelt kérdés
tegnap 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Fogyni csak kalóriadeficittel lehet. Hogy jön ide bármilyen gymbeam, vagy biotech, vagy puregold, vagy egyéb termék?

Nem vagy képben, igaz?

tegnap 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

A Gym beam termékek maximum KIEGÉSZÍTÉSt adnak. Vitaminok, erősítők, hogy hatékonyabb legyen a testmozgás és segítik pótolni az étkezéshez a mikrotápanyagokat.

Nem fogsz szimplán a szedésükkel lefogyni. De ezt írják is a dobozokon a gyengébbeknek.

tegnap 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"ezt írják is a dobozokon a gyengébbeknek"

Még mindig megy a kamu marketing, de azért ma már szigorúbbak a jogszabályok, mint régen. Ma már aki ráír ekkora ökörséget a címkére, hogy ettől önmagában lefogysz, az komoly bírsággal nézhet szembe.

tegnap 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

1-es igazad van, de ezt a stílust nem értem. Ide jön valaki, feltesz normálisan egy kérdést, aztán kapja az osztást... Miért nem lehet neki normálisan válaszolni?


Kérdező, sajnos az összes ilyen cucc kb pénzkidobás. Egészséges étkezés, kcal deficit, sport. Csak ezek segítenek.

tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annak a reklámjában mondják el vagy hússzor a márkanevet?
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Én fogyasztottam a fogyás mellé gymbeam fehérjeport. Ne ugyanúgy fogytam volna ha nem tettem volna. A fogyás mellett egészség és izom szempontjából fontos a fehérjebevitel és nekem az nehezen ment mert nem ettem húst. Ezért fogyasztottam néha fehérjeport.

De tudnod kell, hogy önmagában gymbeames vagy boitexh vsgy bármilyen más termék fogyasztásakor nem fogsz fogyni.

Fogyni csak úgy lehet ha keveysbbet eszel és több energiát használsz el. Minden termék arra jó hogy ezt könnyebben elérd. Pl jobb edzésteljesítményed legyen, amivel még többet használsz el. De ezek alig mérhető hatásuak.

Meg kell tanulni hogy fogyni csak kalóriadefixittől lehet, nem termékektől

ma 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
90%

Én fogytam!

Nekem ez a termékük segített!

[link]

ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!