Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartás Kcal számolás után?

Súlytartás Kcal számolás után?

Figyelt kérdés
Egyszerúen nem tudom abbahagyni a Kcal számolást, mert szinte azonnal hízni kezdek... Pedig azt gondolnám jól sikerült az életmódváltásom, nem csak a kalóriákra figyeltem hanem a megfelelő tápanyagokra is, új egészséges alapanyagokat kezdtem használni, nem tartottam túl nagy deficitet, sportolok..... Tényleg mindent úgy csináltam ahogy a nagykönyvben meg van írva. De ha nem látom magam előtt számszerűsítve hogy hol tartok aznap, nagyon könnyen elszalad velem a ló. Szedek még egy kicsit a finom kajából, megeszem még egy csík csokit, jó lesz az a gyosrkaja most az egyszer, elfogadom ha megíknálnak egy bonbonnal.... És a sok kicsi összeadódik. Ti hogy vagytok ezzel, nektek is ilyen nehéz?
ma 09:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

8

Érzem én hogy igazából mikor elég. Cska imádom a finomságokat. Nálam szerintem ott a gond, hogy mivel alapból mindig vékony testalkat voltam és két évvel ezelőttig még dohányoztam is, sosem kellett odafigyelnem az étkezésekre, nem kellett öruralmat gyakorolnom. De mióta letettem a cigit, kell, viszont az agyam nem erre van beállva, baromi nehéz ezt így felnőtt fejjel megtanulni, hisz életem első 38 évében nem volt rá szükség.

ma 12:44
 12/13 anonim ***** válasza:
31%

Nekem ez az állapot 2 évig tartott mire a negyedik dietetikus megmondta hogy helyette inkább pszichológust keressek.

Neked is lehet el kéne ezen gondolkozni.

ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én szerintem csak a régi szokások rabja vagyok. Most gondolj bele, 38 éve úgy éltem, hogy egyéltalán nem kellett törődnöm azzal hogy mit eszem és mennyit. És most egyszer csak kell.
ma 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!