Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem magam rettenetesen...

Miért érzem magam rettenetesen kövérnek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 163 cm-ter 56 kiló. rettenetesen kövérnek érzem magam. Úgy nem vagyok hájas, de a barátnőimhez képest igen. Mennyit kéne leadnom, mennyi a normál súly? A többiek sokkal vékonyabbak, és akármennyiszer a tükörbe nézek elfog az undor...

tegnapelőtt 20:56
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Én a nálam alacsonyabb 64 kilós barátnőmnél nézek ki kövérebbnek 59 kilóval. Ennek az az oka, hogy ő tiszta izom, heti négyszer edz, és ezáltal sokkal tónusosabb, formásabb, vékonyabb. Szóval az edzés jó ötlet.

Engem nem zavar, hogy kövérebbnek látszom, mert így is tetszem magamnak. És még kedves és értelmes nő is vagyok, ez talán még fontosabb, mint a külsőm.

Fel a fejjel, az adataid alapján jól nézel ki, és még van lehetőséged még jobban kinézni, meg más fontos dolgokkal is foglalkozni.

tegnap 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
tegnap 16:07
 13/26 anonim ***** válasza:
33%

KEttes, én sem gondoltam magam anorexiásnak 56 kilósan, pedig hajjaj! Te is beteg vagy. MÉG nem súlyos, de MÁR BETEG.


Menj szakemberhez.

tegnap 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13. Nem vagy normális, légyszives takarodj innen. Nem éheztetem magam, akkor lennék anorexiás ha éheztetném magam. Normális mennyiségűt eszek,

(nem sokat, és általában egészségeset) csak nem érzem magam szépnek, és mindig kövérnek érzem magam. És igen felkeresünk egy szakembert. De neked is azt kéne

tegnap 19:17
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, egyáltalán.
tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%

Hogy merészelsz magadnak megengedni ilyen stílust, hogy "Takarodj innen", kérdező? Mit képzelsz te magadról? Anyád szokta neked ezt mondani? Nálunk csak a kutyának, de annak is csak a 30 éve meghalt nagyanyám falun!

Örülj neki, hogy felhívja a figyelmedet a problémádra! Most normális mennyiséget eszel. És pont azon igyekszel, hogy hogyan ehetnél nemnormális m3ennyiséget!

tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Te provokáltad ki, és még mindig itt vagy :) Szia!
tegnap 19:30
 18/26 anonim ***** válasza:
33%
Anyukáddal beszéljél így, kérdező, ha mersz! Egy neked segíteni szándékozó idegennel biztos, hogy nem!
tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nézz már rá hogy az elejétől kezde hogy beszéltél hozzám, csak legyél olyan szíves. Az első válaszodban is, meg a másodikban is. Senki másnak a válaszával nem volt problémám. Légyszíves menny innen mert csak kötekedni akarsz. Így remélem érthető volt a megfogalmazás. És keress rá hogy mit jelent az anorexia, mert az egy meglehetősen súlyos betegség amibe sosem akarok átfordulni.
tegnap 19:36
 20/26 anonim ***** válasza:
66%

Nyugi kérdező. Itt mindenkire hajlamosak rányomni az anorexiás bélyeget meg mindenféle testképzavart, aki 60 kiló alatt van és nem elégedett az alakjával.

Én egyszer leírtam hogy a fogyókúrám alatt több fogam is tönkrement, erre bulimiával vádoltak. Nem esett jól. Értem én a jószándékot is, csak azt nem látják ezek a válaszolók hogy mennyire bántó amikor ilyeneket sütnek ránk. Szóval talán kicsit erős volt, de végülis megértem hogy így reagáltál.

tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!