Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert vagyok koverebb mint...

Miert vagyok koverebb mint voltam?

Figyelt kérdés

2 hónapja pilatesezek heti 2x, de nem vekonyabb lettem hanem vastagabb. Undorito. Lehetseges hogy kinyomja az izom a hájam? Nem eltuntetnie kene? :D egy ideg vagyok, mert nem jönnek rám a régi ruhaim. Szülés után nagyon lefogytam, akkor volt tokeletes alakom. 50kg voltam és imádtam… 3 év telt el azóta és idén brutal felhiztam, undorito a testem. Kene valami dietat kezdenem? Hozzateszem hogy abszolút nem zabalok, nem eszem sokat, nem iszok üdítőt, nem eszek csokikat, csipszeket semmit. (Erre mondjuk egy hónapja figyelek, nyáron nem voltam ilyen ügyes…) na de akkor is. Kene kardioznom is? Vagy mit csinaljak, hogy újra vékony legyek? Jelenleg 59 kg vagyok, 167 cm.

Köszönöm


ma 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A sport fontos, de az étkezés jobban számít. Kezd el számolni a kalóriákat, abból látszani fog ha túl sokat eszel.

Viszont ilyen adatokkal tuti nem vagy undorítóan kövér, nyugi. :)

ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanazt eszed es pilatesezel az pont semmit nem ér fogyás szempontjából.

Eleve ilyen kis súlyból teljesen feleslegesen akarsz fogyni és ha fogysz azt is kb havi 1kg ütemben tudsz.

És ennyi ido alatt max fel kg izmot szedtel fel, az nem nyom ki swmmit.


A testképzavarodon meg pszichológus tud segíteni

ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A zsírréteg az mindig az izom fölött helyezkedik el. Ha híztál és nem izmosodtál, akkor annak csak a kalóriatöbblet az oka, tehát többet ettél, mint amennyit elégettél. Ha izmosodtál, akkor meg szupi.. :)
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A combjaimmal van gondom, egyszerűen brutalis. Természetesen nem vagyok kövér, de nekem a full vékony Lanyok tetszenek.
ma 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy pár kilót még fogyhatsz, de nem szabad sokat, 50 kiló az mat nem egészséges neked. Szerintem 54 alá ne menj.

Kalóriaszámolásnak nézz kicsit utána, az lehet a megoldás.

A pilates pedig tök jó, de nagyon kevés kalóriát éget, nem igazán fogyáshoz való. Inkább fuss, vagy bringázz, azok jól égetik a kalóriákat. Mellette pedig végezz súlyzós edzéseket ami izmosít, így szépen formálja az alakod.

ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reform pilates amúgy, nagyon durva dolog, már haladó vagyok. Imádom amúgy 😬
ma 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!