Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám minél hamarabb...

Hogyan tudnám minél hamarabb formába hozni magam?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 161 centi magas és 51 kiló.

Ha minden másnap (vagy akár minden nap) futok 20 percet, az elegendő, hogy formába jőjjek? Vagy mellette tornáznom kell még valamit? Esetleg többet kéne futnom?

Nagyon várom tanácsaitokat, tapasztalaitokat, mert minél hamarabb formába szeretném hozni magam.


2010. nov. 3. 16:44
 1/2 anonim válasza:
Remélem nem fogyni akarsz ebből a bomba alakból? Szerintem simán edzzél valamit, vagy jár aerobikra, esetleg valami fitnesszre. Inkább "izomokat" gyűjts magadra, és gyönyörű leszel. Irigyellek...én is szeretnék ilyen vékony lenni :-)
2010. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 180 cm vagyok és 60 kg. augusztus óta járok aerobicra, mostmár csak jeet kune do-ra. nagyon jó a mozgás, sokat izmosodtam már és nem hagynám abba semmi pénzért se. Előtte viszont nem sportoltam semmit és meg is látszott a hasamon, nem voltam kövér csak volt egy kis felesleg. munkába görkorival v biciklivel járok.

a sport jót tesz majd neked is. sok sikert


23/L

2010. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!