Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adhatnék le minél hamarab...

Hogy adhatnék le minél hamarabb 2kg-t? És lehetőleg úgy, hogy ne jöjjön vissza.

Figyelt kérdés
Könyörgöm adjatok valami tippet. Sajnos szabadidőm abszolút nincs, a tanulás miatt, most nagyon rá kell húznom, és még így is éjszakázni szoktam, hogy befejezzem a tanulást. Tanácsokat adnátok, hogy pl miket egyek, vagy hogy csapjam be a szervezetemet, hogy ne legyek éhes, s valahogy lemenjen már az a 2-kg... éhezni nem akarok, de ha nincs más választás :(
2011. okt. 5. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Úristen. 2 kiló?:D Mozogj valamit, mert csak úgy magától nem fog lemenni.
2011. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 kiló semmi! Én 7-et fogytam és alig látszik.
2011. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
omg... 2 kg 2 hét alatt végleg lemegy... annyit csinálj hogy ne egyél hat után... tudom nehéz stb de ha ennyire nincs időd akkor valószinüleg arra sincs időd hogy heti 4szer elmenj edzeni, vagy napi 5ször egyél... ez a 2kg nem fog meglátszodni, de ha jót tesz az egodnak akkor hajrá
2011. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy 2kg nem sok, de nekem rengeteget számít és sehogy se tudok megszabadulni tőle :/

Akartam járni aerobicra de nem fér bele sehogy sem az időmbe... Esetleg megpróbálok rengeteg vizet inni, s azzal becsapni a szervezetem... reggelire gyümölcsöt, ebédre jaurtot, s estére nem eszek semmit... remélem így valahogy sikerül... mozogni, meg tudom hogy kell, és én akarok is, sőt jártam is párszor, de mint mondtam nem fér bele :/

2011. okt. 5. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát LOL! :D

joghurt ebédre, este meg nem eszel semmit, már nem is tudom ez vicces vagy szánalmas, nekem talán az előbbi :D


zsírt akarsz leadni nem? akkor mi a sátán f@szának koplalsz? luxus egészségesen enni, mi?

2011. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy semmi időd, legalább 1 órát a gép előtt ültél.
2011. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne gúnyolódj, én próbálok egészségesen táplálkozni, de ez nem elég, nem megy le rólam attól egy kg se...
2011. okt. 5. 18:49
 8/10 A kérdező kommentje:
a-a, felraktam a kérdést, s valamivel később megnéztem a álaszokat, ennyi
2011. okt. 5. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:

képzeld, ha reggel írod ki a kérdést, akkor biztos egész nap semmit nem csinálsz.


egészséges étkezés kis energiahiánnyal. de intenzív mozgás nélkül elég macera..

rövid távú tömegvesztés lehet víz, glikogén (egy tartalék tápanyag) hosszú távú "tartós" lehet izom vagy zsír. a zsír továbbá az, amit ha le is ad valaki, könnyen visszaszedheti. tehát koplalások, eleve egészségtelen dolgok ennek abszolút nem kedveznek, ha 2 kilóról, ha 20kg-ról is van szó.

2011. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor megnézed. 2 óra alatt írtál 4x a kérdéssel együtt. Szóval biztos nem csináltál olyan fontosat, ha 3x meg tudtad szakítani. Szerintem ebbe beleférne a torna simán, de ez a legjobb kifogás. Mikor a kaja már nem elég, a mozgás adná meg azt a kis szükséges plusszt, de arra meg lusta az ember. És abban is biztos vagyok, hogy ma még írsz. Ha ezeket az 5-5 perceket egybe raknád össze, simán kijönne 20-30 perc, amikor lenne időd tornázni. Napi szinten elég az, főleg, hogy csak 2 kg-t kell fogynod.
2011. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!