Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik hogy erős testű...

Létezik hogy erős testű valaki 54kg val 168cm ?

Figyelt kérdés

szept. 7. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Vastag comb? Kivan zárva 166cm 56 kg vagyok és irto véznák a combjaim.. #10
szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, kérdező, hogy rexi vagy, és emiatt látod vastagnak a combodat? Menj el sztem pszichohoz, ha ez van, mert esélyes...
szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11, hogy ne lehetne. Alkat is van a világon. 158 centihez 42 kilósan is vastag combom volt, miközben minden máshol csontos voltam. Körte alkat. Képzeld el amikor valakinek 58 a dereka és mellé 55 centi a combja 😂
szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
60%
Maximum olyan lehet, hogy egyes testrészeid "vastagabbak", mint a többi, a többségnek nincs arányos testalkata. Ettől még nem lehetnek vastagok ilyen súly mellett. Én if fenékben-combban vagyok erősebb, a felsőtestemhez képest valóban "nagynak" tűnik, de valójában a testem többi része nagyon vékony.
szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy rosszul látod magad, vagy esetleg körte alkatod van. De biztosan nem vagy vastag sehol ilyen adatokkal. Az lehet még, hogy löttyedt vagy, ha nincsen rajtad semmi izom, de vastag biztosan nem.
szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!