Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonra milyen erős...

Okostelefonra milyen erős tokok vannak? Leginkább olyan lenne jó, ami nem csak a hátlapot, hanem a kijelzőt is védi (és erős). Létezik ilyen? Milyen anyagból van? Hol kapható?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá, azért kérdezem.

aug. 6. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokféle van.

Ráguglizol és csak ámulsz majd.

[link]

[link]

[link]

aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm szépen, az első két linken található leírások nagyon hasznosak!

Biztosan a 3. cikk is jó, de az nálam többszöri próbálkozás után sem nyílt meg. Nálad megnyílik?

aug. 6. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam nincs vele probléma. De megpróbálom a linket másképpen, hátha így jobb:

[link]

aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elő és hátlapot is komplett fedő tokok is léteznek.

[link]

aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3. Köszönöm, nagyon rendes vagy, de nálam ez sem működik, pedig 2 böngészőben is próbáltam megnyitni.


#4. Köszönöm!

aug. 6. 13:43
 6/8 A kérdező kommentje:
#3. Nem adtam fel, egy harmadik böngészőben is megpróbáltam megnyitni a linket és abban végre sikerült. Köszi még egyszer!
aug. 6. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas választék van a különféle megoldásokból és gyártókból, de az ismert és drágább készülékekre hamarabb lehet kapni tokot, mint az olcsóakra. Nyilván az áruk is magasabb lehet.

Nekem sohasem volt a kijelzőn védelem, anélkül is elég karcálló. A tok pedig olyan, hogy az egész készüléket körülöleli, a sarkain erősített, és ha 'arccal' esik a padlóra, a túlnyúló szélek megvédik a kijelzőt.

De ki milyen stílust kedvel jobban, van aki szereti a kijelzőre felhelyezhető védőfóliát, vagy edzett üveglapot. Nyilván leejtéskor előnyös lehet, ha valami csillapítja az ütést.

Vannak tokok, ahol a kamerának csak kivágás van, de van olyan, ahol a kamera előtt egy elcsúsztatható kis lap van, ami bezárva kellő védelmet nyújt komolyabb eséskor, vagy portól és víztől is.

[link]

Nyilván ezek a megoldások kevésbé szemrevalóak, de hatékonyabb védelmet biztosítanak.

aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7. Nagyon köszönöm!
aug. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!