Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik hogy erős testű...

Létezik hogy erős testű valaki 54kg val 168cm ?

Figyelt kérdés

szept. 7. 11:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nőről van szó
szept. 7. 11:51
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Mit jelent az erős testalkatú? Fotó alapján talán tudnánk valamit mondani.
szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vastag comb és oldalról nézve vastag tömzsi derék.
szept. 7. 12:18
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem létezik. Biztosan nagyon vékony mindenhol.

Az lehet hogy nem látja magát reálisan

szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Természetes nőknél, hogy a comb és a csípő (nem a derék) vastagabb, mivel tipikusan oda rakódik le nőknél a zsír - akkor is, hogyha a testsúlyod normálsi. Nőként teljesen normális, hogy van rajtad zsírtartalék, magasabb a test zsírtartalma, mint a férfiaknál.


Nem az influencereket meg a kifutómodelleket érdemes nézni, akik drogoznak és éheztetik magukat vagy éppen photoshoppal vékonyítják magukat.


Ekkora testsúllyal és magassággal 19,1 a BMI-d, ami kifejezetten sovány, már majdnem a kóros határán van.

szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

54 kiló vagyok a 168 centihez - még híznom kellene, mert olyan vékony vagyok.


"Erős testalkatú" - hogyne. Inkább -3 kiló bármi okból és már az összes létező csontomat látni.

szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
De ha te vastag combot látsz, ott, ahol nyilván nincs, akkor ideje lenne pszichológust keresned.
szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
A súlyod alapján alultáplált vagy
szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Pont ennyi vagyok, ez normál kategória. Lehet, hogy nem vagy atletikus nyúlánk alkat, de kövér és erős testalkatú az biztos nem vagy. Ha körte alakú vagy, mást nem tudsz kihozni belőle, csak előnyösebben tudsz öltözni.
szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Pálcika vagyok és 166cm 56kg vagyok.. Nem mondanám hogy a te eseted ha magadról beszélsz erős testű lenne..
szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!