Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni de egyszerűen...

Szeretnék fogyni de egyszerűen nem megy. Hogyan ne csábuljak el?

Figyelt kérdés

Tavaly is próbálkoztam, de amit 5 nap alatt lefogytam, azt hétvégén visszahíztam. Nagyon rossz kapcsolatban vagyok az étellel és sokszor elcsábulok.

5-6 kg ot akarok lefogyni, 162cm, 56 kg



szept. 3. 22:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
35%
Ne csábulj el, de amúgy mindegy, mert most lefogysz, majd egy év múlva visszaszeded.
szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
72%
Nekem az vált be hogy mikor megkívántam az édességet akkor gyümölcsöket ettem. Egy hét után már egyszerűbb lesz, egy hónap után már nem is nagyon fogod kívánni az édességet.
szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1es kommentelő, igazából csak annyit kérdeztem mit tegyek ellene, mert ha valamit tipp beválna és elérném a célom, fenntartanám a súlyom
szept. 3. 22:22
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha rossz kapcsolatban vagy az étellel, annak az okát kell megkeresni és helyrehozni. Önfejlesztés, terápia

Az is baj hogy ennyire meghatároz a mérleg. Főleg hogy 1-2 nap alatt szó szerint nem lehet hízni. Át se halad az étel rajtunk


A súlyod tökéletes, nem kell fogynod semennyit

szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
A 2 es válasz tökéletes. Én is gyümölcsöt fogyasztok ha édesre vágyom. Pedig, aztán tömtem magamba rendesen az édességet. A dinnye sokat segített. Természetesen el kell telnie néhány hétnek, hogy átállj.
szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Minden fejben dől el!

Ha van egy célod, akkor azért tegyél meg mindent. Azért csábulsz el, mert nem fontos számodra, a célod, hogy lefogyj. Majd, ha elég fontos lesz számodra, akkor nem fogsz elcsábulni.


Ha meg rossz kapcsolatod van az étellel, akkor keress sürgősen pszichológust!

szept. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretek mindenre pszichológust böfögni, de neked tényleg arra van szükséged. A rossz kapcsolat az étellel mindig szabotálni fogja az életmódváltásodat, ha a mértéktelen evés oka nincs tisztázva.
szept. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Mit tegyek.Jaj Istenem.Szerinted mit?Akaraterő,önfehyelem.Ha ez nincs nem akarsz igazàn fogyni.Mondjuk az az 5 kg nem is fog motivàlni.Mèg ha 25 lenne...
szept. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha 162 centivel 56 kiló vagy, akkor ne akarj 6 kilót fogyni.
szept. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De konkrétan mitől csábulsz el? Édesség? Vagy túleszed magad a főétkezéseken? Vagy egész nap rájársz a hűtőre?
szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!