Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel dolgozzam le a hasam?

Mivel dolgozzam le a hasam?

Figyelt kérdés

lány vagyok, és nem vagyok túlszúlyos, de kicsit husi, 157 cm ,azaz kissé alacson és 46 kiló... ez szerintem azért nem kevés. szeretném ledolgozni a pocakom, combom. A csípőm is széles mert az is kicsit húsos, és ez zavar az öltözkdésben.

Esetleg tudtok segíteni? csak természetes módon, semmi tabletta. inkább torna, vagy házi gyógy mód.


2010. nov. 2. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*túlsúlyos. elírtam.
2010. nov. 2. 14:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Futás ,úszás,felülés.Hogy öszinte legyek kb.50-51 kg lenne az ideális.Szerintem egyáltalán nincsen feneked combod.....

Èn is alacsony vagyok.156cm.55 kg,viszont szültem 2 gyermeket.Hasam nekem is maradt,de nem megy le :(

Hány éves vagy???

2010. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell fogynod, inkább egy kis alakformálásra vágysz, ha jól értem. Nekem erre a Callanetics nagyon jól bevált.
2010. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A test súlyod normális, te 46 kg vagy, (most egy kis matematika jön) ha kiszámítod a testtömeg-index-et vagyis azt a bizonyos bmi-t akkor azt adná ki hogy normális.

Az ideális testsúlyod 49.7 kg-m, a minimális 45.6.

Akkor lennél túlsúlyos ha a mérleg 61.4 kg-m felett mutatná a súlyodat.

Télleg nincs szükséged fogyásra, ha húsosnak tartod magad formáld az alakod futás, felülés, ..stb..

Nekem is nagy a csípőm ehhez is jó a futás és a láb emelés is.

remélem segítettem

2010. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, 14 éves vagyok :).
2010. nov. 2. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves vagy akkor teljesen normàlis hogy kicsit his vagy! De ennek ellenére nyugodtan mozogj, sportolj;)! Nem àrthat.
2010. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszul közelíted meg. Nem ledolgozni kell, hanem izmot kell növelni. Ez szépen napi 24 órában zabálni fogja az energiát és normalizálódik a testösszetételed. Szóval nemhogy fogyni, hanem épphogy megnövelni kéne a kalória égető tömegedet!
2010. nov. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!