Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a feleségem...

Hogyan tudnám a feleségem támogatni ebben?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk már házasok. Jó a házasságunk igazából.

A feleségem mindig molettebb volt, de engem soha nem zavart, mindig tetszett mindenhogy. A második gyerekünk után hízott meg jobban.

Próbált sokszor lefogyni, de mindig abba hagyta, nem volt kitartó. 5 éve volt egy gyomorszűkítő műtétje. Akkor azzal lefogyott kb 45 kilót. Az álom súlyt ígyse érte el.

Most egy éve kb 10 kilót vissza is hízott.

Aggódom érte nagyon. Nem is nagyon lehet erről beszélni vele, szerintem ő maga is szégyelli ezt az egészet.

Már elgondolkodtam rajta, hogy valószínűleg nagyon durva evés zavara van. Sokszor hallom, hogy eszik és elmegy hányni is.

Nem tudom, mit tegyek? Hogyan tudjak segíteni neki?


aug. 20. 08:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kell vinni a haztartast, akkor sokkal inkabb megnyilik az ember, es lehet vele beszelni. Aki egy picit is jaratos a pszichologiaban, azok tudjak. A tobbiek meg csak rohognek.
aug. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát hogyne! Hadd feküdjön, ne csináljon semmit, az pszichológiailag jó hatást vált ki. Na erről mutass tudományos magyarázatot!

Komolyan hihetetlen! Hogy emberek miket találnak ki!

aug. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen evészavaros. Pszichológiai segítség kell neki.
aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!