Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a menüvel...

Szerintetek ezzel a menüvel fogok fogyni?

Figyelt kérdés

R : 3db virsli + egy darab sütőtök

T : 1db epres activia joghurt + egy barnakifli

E : 1 tál paradicsomleves + 1 tál káposztástészta

(ebédre általában ami van itthon)

U : 1db citromos activia joghurt + egy barnakifli

V (6órakor) : 1 db alma


Mindennap mozgok 20 percet Rubint Rékára.


Ezzel a menüvel (kb ennyit eszek egy nap) mire számíthatok?

Sok,kevés vagy pont jó ?

( Ha fogyásra számíthatok akk kb mennyire ? )


2010. nov. 2. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, de a tésztát kihagyhatnád, vagy csak ritkán és akkor se sokat. Átlagos adag fele mondjuk. Valamint én nem ilyen joghurtot ennék, tele van cukorral meg minden hülyeséggel. Vegyél sima natúr joghurtot és azt ízesítsd. Sokkal finomabb :)
2010. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem a napi fehérjebevitelt a 3 virsli jelenti.

A 6 után nem evés újabb öngól.

Mire számíthatsz?Izomtérfogat csökkenést,ezt majd mutatja is a mérleg.Testzsír az nem nagyon fog csökkenni.

2010. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Fogyásra? Ezzel?

R: oké, de a virslihez egyél paradicsomot

T: natúr joghurt vagy sütőtök

Ebéd: tészta felejtős, paradicsomleves csak akkor jó, ha nincs benne cukor (legtöbbször van!) - ez eléggé hízlaló menü

U: alma vagy natúr joghurt (ha eddig még nem ettél joghurtot)

V: zöldségek fehérjével


Nézz végig a menüdön: nincs benne fehérje (a virsliről nem állítanám, hogy jó, de meg lehet enni) és friss zöldség, ellenben 2 kifli és egy tányér tészta van benne szénhidrátnak. Ez egy kifejezetten hízlaló menüsor. Én nem fogyózom, csak odafigyelek az egészséges táplálkozásra, de ennyit szénhidrátot nem eszem egy nap. A gyümölcsjoghurt meg csak a csomagolásról látott gyümölcsöt, cukor viszont bőven van benne.

2010. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok!!
2010. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem jó, de a vacsi ne csak alma legyen, és ne 6kor hanem lefekvés előtt 2 órával kb, és mondjuk túróval edd az almát

a tészta meg nem öl meg :)

2010. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A joghurt is fehérje, nem csak a virsli...

De reggelire inkább egyél teljes kiőrlésű kenyeret csirkemellsonkával és sok zöldséggel, estére meg 2 db virsli.

2010. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
A joghurt fehérjetartalma minimális. A gyüm.joghurt cukortartalma annál nagyob...
2010. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez az 1 heti szénhidrát és cukoradagom, viszon fehérjéből nagyon kevés van. ha pedig már szeretnél figyelni az étkezésre, akkor fehérjének ne virslit válassz mert kb annyi fehérje van benne, hogy semennyi, az is pépesítve, a húsipar szemetét darálják be ilyen felvágottakhoz (én undorodok tőlük, bár meghalni még nem haltak tőle-csak tanács)ha fehérje, akkor legyen leginkább hal, vagy sovány csirke, pulykehús, felvágottak közül pedig talán a csirkemellsonkának van a legtöbb köze a húshoz:) Ha száműzöd aa tésztaféléet és lecsökkented mondjuk 1 barnakiflire a napi adagot, akkor alakul. Egy jó tipp a natúrjoghurthoz: reszelj le 1 almát szórd meg 1 kis fehéjjal és egy kávéskapál mézet keverj bele (a méz sokkal egészségesebb és folyamatosan szívódik fel a cukorrl ellentétben)és erre mehet a joghurt. A legjobb dolog ha édességet kívánsz.

Sok sikert!

2010. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A méz is ugyanúgy hízlal mint a cukor. Azon kívül allergizál, napi szinten ne fogyaszd. Tény, hogy a virsliről osk rosszat mondanak, nem tudni, valójában miből készül. Bár ugyanez igaz a húsokra is, mivel köztudott, hogy a baromfikat mestesrséges tápokkal etetik, tehát ha a húsát eszed, akkor te is ugyanazt a sz.art eszed. Meg estére nem is túl jó a főtt étel. Az Activia jó, kevés benne a cukor és sok a fehérje.
2010. dec. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Így van. A méz ugyanúgy hízlal mint a cukor, de fozokatosan szívódik fel, ezért nem hirtelen ugrik fel a vércukorszinted és nem is esik le olyan hamar, tehát a farkaséhség valamelyes kiküszöbölhető. Nyilván nem kell minden nap fogyassztani, bár én hiába diétázok inkább iszom mézzel a kávét v teát, mint az mesterséges rákkeltő anyagokkal megtuningolt édesítőszerrel. Azt csak a cukorbetegeknek találták ki, nem pedig diétaőrülteknek. Mindemellett a méz jót tesz a nőknek, hiszen fokozza a termékenységet, még a hormonháztartást is pozitívan befolyásolja. Szóval szerintem ha választani kell a cukor, az édesítőszer és a méz közül, akkor a méz nyert. Bár lényegesen drágább (ha normális minőségűt vásárolsz), mint a másik kettő.

Szerintem egy csirkemellfilén észreveszed, ha a fele fodorháj, bőrke, tartósítószer, ízfokozó, és állagjavító és egyéb undirító nyalánkság, a virslin kevésbé, mert nagyon jól elegyítik :S. Tény hogy számít az is, h mit esznek a jószágok, de ha ennyire bioban gondolkodunk, akkor az lenne a legegészségesebb, ha mindenki kiköltözne a tanyavilágba és magának termelné és tenyésztené azokat a nyersanyagokat, amiket meg fog enni. Ha nagyvárosban él, akkor marad a bolti husi, de azt akkor sem hiszem, h a virsli megközelítené a minőségét a húsnak. Néha olvasd el kedves utolsó, h mit eszel. Meg fogsz lepődni, hiszen tényleg "az vagy, amit megeszel". :D

2010. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!