Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a menüvel mennyit lehet...

Ezzel a menüvel mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Reggeli: vmi gyümölcs (többnyire alma)

Ebéd: mindenféle főétel, de többnyire leves (nagyon lassan eszek ezért keveset)

Vacsora: vmi péksütemény (fehét lisztből) vagy szndvics(vajjal, teljeskiörlésű kenyérből).

Nasi: szárított gyümölcsök

Sport: hasizom erősítő gyakorlatok és taposógép heti 3x 1 órát.

Az egyik ismerősöm is kb. ennyit és ilyenket eszik. Tök karcsú és nincs tőle semmmi baja. Kérem, hogy aki a kérdésemre válaszol az tényleg arra felejen, ne ócsároljon.


2008. nov. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, vacsorára a ksüti elég rossz választás pláne fehérlisztből.. Inkább cseréld meg a reggelit és a vacsit, valamint hagyd el a nasit :)
2008. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A peksutemeny nagyon rossz, szinte minden dieta azzal kezdodik,hogy feher lisztes eteleket tilos enni.

Szerintem inkabb egyel vacsorara salatat, es inkabb a szendvicset is delutan a gyumolcsok helyett. A lisztes dolgok hizlalnak a leginkabb.

2008. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogyókúránál nagyobb hülyeséget nem látott még hátán a föld, egyél és mozogj rendesen.
2008. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs, nem mondtam: eddig úgy ettem, hogy akkor is tömtem magamba az ételt, ha nem voltam éhes. Szerintem így sikerülne, nem?
2008. dec. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!