Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel vagy ez...

Egyetértetek ezzel vagy ez csak kamuszöveg?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam, hogy a test egy bizonyos súlyban érzi jól magát, ezért van az, hogy egy idő után pl nem megy le a súly vagy a fogyás után feljönnek kilók.


Én úgy gondolom, ez csak egy tipikus szöveg azoktól, akik feladják a fogyókúrát vagy fogyókúra után visszaállnak a régi étrendjükre, ami miatt elhíztak.


Viszont egyre többször hallom.


Ti mit gondoltok erről?


aug. 11. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

158 vagyok, most 60 kg. A minap mondta az egyik kollégám, hogy "olyan jó, hogy neked nem kell fogyni". Nemhogy kövérnek, hanem vékonynak tartanak.

Amikor elmondom, hogy gyerekek előtt 42 voltam, csak hüledeznek.

Azért 5 kilótól megszabadulnék, de nem többtől.

Egyébként én most ezt a 60-at érzem fix súlynak. Ez az amit stabilan tartok sanyargatás nélkül. Pont attól tartok, hogy kevesebbet már nem menne.

aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

"Sokszor hallottam, hogy a test egy bizonyos súlyban érzi jól magát"


Setpoint theory néven fut a dolog. És vegytiszta hülyeség.

[link]

A videó második felében foglalkozik vele többet a videós.

aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát, a saját tapasztalatom szerint ez lehet így. Én 52-re akartam fogyni, meg is történt. Aztán hiába figyeltem, visszamenytem 54-re egy hónap alatt. Akkor megint Kcal számolás, deficit, megint 52 lettem, aztán megint 54. Ezt eljátszottam vagy 3x, és végül inkább úgy döntöttem, maradok az 54-nél. :D Ezt már hónapok óra tartom, mindenféle megeröltetés nélkül, tök kényelmesen. Ugyan annyit eszem most mint amikor 52 kiló voltam és azt akartam tartani. Az 54-et tudom tartani ezzel a kaja mennyiséggel, az 52-t nem. Ez azért fura, mert a 2 kg eltérés, azért nem számít annyit a napi anyagcsrében, max 20-30 Kcal-t. Szóval én elkönyveltem ezt annak, hogy 54 kilósan érzi jól magát a testem. :)
szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!