Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kamuszöveget találhatné...

Milyen kamuszöveget találhatnék ki?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen voltam depressziós, kb 1 éve hagytam el. Akkor kezdtem el vagdosni magam, mára viszont ez a cselekedet ugyanúgy folytatódik csak függőségből. Tegnapi vágásokat ma a nagyim meglátta rajtam és elkezdte kérdezgetni hogy ugye nem drogozok meg semmi... Esetleg milyen kamuszöveget tudnék kitalálni?

+ Nemsokárra megyek tüdőszűrőre, akkor gondolom látni fogják és érdekes lesz...

18/F



jún. 4. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Nem szép dolog ez 1 fiútól.
jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Szívd fel magad, és szokj le erről. Meg tudod csinálni. Gondolj arra, hogy te ennél többre vagy képes, "nem kell így lennie"…
jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az lenne a legjobb ha nyíltan beszélnél róla velük. Mármint a hozzátartozóiddal. Könnyebb lenne a leszokás is. Hidd el ez a legnehezebb lépés viszont ez kell ahozz hogy leszokj, ha beszélsz róla.
jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!