Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam valami kamuszöveget,...

Kaptam valami kamuszöveget, ti nem?

Figyelt kérdés

"Hello Kedves,

Köszönöm a levelet, hogy van, és milyen volt a napod? enyém volt egy kicsit hideg itt Dakar Senegal.My neve Olivia Ferenc (24) egyszeri és soha nem ment férjhez, én vagyok a szomáliai Kelet-Afrikában, és jelenleg én vagyok tartózkodó Az Árvaház otthon itt Dakar Szenegálban eredményeként a folyamatban lévő háború hazám és a halál a szüleim lásd hírek (. [link] My édesapja Dr. Leo. D. Ferenc volt a politikus és az ügyvezető igazgató a Gold & Mine Industries Plc fiókteleppel Ghánában és Mogadishu (Szomália fővárosában a hazám), mielőtt a lázadók megtámadták a házunkat, ami egy kora reggeli és megölte az anyámat és az apámat hidegvérrel. Csak nekem, hogy életben van most és nekem sikerült csinálnom az utamat ország által közeledik Szenegál hol élek most, mint egy menekült. Szeretnék többet megtudni rólad. Tied kedvel és idegenkedik, a hobbik és mit csinálsz jelenleg. Azt fogja mondani, többet magam a következő postámban. Csatolt itt van a képem, és én is szeretném látni a tiéd, van egy szép nap, és van egy csodálatos hétvégét .... Abban a reményben, hogy hallani rólad leghamarabb.

Legmelegebb csókok

Olivia "



"Hello Dear,

Thanks for your mail,how are you and how was your day?mine was a bit cold over here in Dakar Senegal.My name is Olivia Francis (24) single and never married, i am from Somalia in East Africa and presently i am residing in the Orphanage home here in Dakar Senegal as a result of the on going war in my country and the death of my parents see news(. [link] My late father Dr Leo .D. Francis was a politician and the managing director of a Gold & Mine Industries Plc with branches in Ghana and Mogadishu (the capital of Somalia my country) before the rebels attacked our house one early morning and killed my mother and my father in cold blood. It was only me that is alive now and i managed to make my way to near by country Senegal where i am living now as a refugee. I would like to know more about you. Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently. I will tell you more about myself in my next mail. Attached here is my picture and i will like to see yours, have a lovely day and have a wonderful weekend.... Hoping to hear from you soonest.

Warmest kisses

Olivia"



Mi akar ez lenni? Ti is kaptatok?


2011. febr. 6. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
És te még ezen gondolkodsz is...mi az ilyet simán töröljük .
2011. febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A múlt héten beszélt erről a Naplóban Vuity Tritykó. Nézz utána.
2011. febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tv2.hu

napló, Tvrtko riportját nézd meg..

2011. febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a másodiknak van igaza! Tényleg erről volt szó múlt héten a Taplóban! Nehogy válaszolj rá, ne csinálj semmit, átverés az egész!!! Töröld!!!
2011. febr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán minek olvasod el? én ezeket el sem szoktam.
2011. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!