Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyhatok le 5kg-ot?

Nem fogyhatok le 5kg-ot?

Figyelt kérdés
165cm 55kg vagyok beszéltem egy edzővel és el mondtam neki hogy szeretnék 5kg-tól megszabadulni. Azt mondta az egészségtelen lenne. Ez igaz? De olyan vastag combom van és van pocakom is
júl. 23. 11:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Huh... Ugyan ezzel a problémával küzdöttem én is. Viszont mióta elkezdtem súlyzós edzéseket csinálni és mellette sokat sétálni, futni azóta egyre jobban látszik az eredménye is.


Viszont a combod az genetika kérdése is lehet, legalábbis mikor kicsi voltam akkor egy jó darabig vékonyabb testalkatú voltam. Olyan elől deszka hátul léc kategóriát képzelj el (Senki se vegye magára csak nem tudom másképp körül írni, egyébként nekem kifejezetten tetszik ez a testalkat s hiányzik is) szóval mikor olyan vékony voltam akkor is elég vastag volt a lábam, hiába futkorásztam akkor is egész nap.


Hozzá tenném itt már nagyon nehéz fogyni s tényleg szinte csak úgy tudnál még vékonyabb lenni ha koplalnál inkább fogadd meg az előttem lévők tanácsait s ne tedd tönkre magad.

166cm vagyok s én is 55 kiló így nem csak mellébeszélek.

júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!