Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok a vádimból...

Miért nem fogyok a vádimból egy centit sem?

Figyelt kérdés

Novemberben életmódot váltottam, 85 kilóról 70 kg-ra fogytam.

Nagyjából 77 kilónál jöttem arra rá, hogy mennyire fontos centiben is mérni, hogy mennyit fogyok, ezért főleg a combomat és a vádlimat jól lemértem, és nagyjából 2 kilónként csekkoltam, hogy mennyi ment le. Nekem a felsőtestem, főleg a derekam “vékony”, de a lábaim, vádlim irreálisan nagy. Minden mérésnél láttam, hogy pl a combomból fogytam, de a vádlimból amióta mérem, még csak egy fél centit sem. 41 cm. Rettenetesen zavarnak, hogy ekkorák. Vajon mitől nem megy le onnan semmi?

Szoktam sportolni is, egyetem alatt konditerembe jártam, ott felsőtestre edzettem, itthon szoktam futni és ahova csak tudok, biciklivel megyek. Tudom, hogy az utóbbi kettő miatt nőhet a vádlim az izom miatt, de azért nem futok/biciklizek olyan sokat, hogy az okot adjon erre.

Sosem voltak ennyire nagyok, kb az utóbbi 2 évben nőttek meg. (Lány vagyok)


júl. 18. 23:19
 1/6 anonim válasza:
94%
A vádlin sokkal kevesebb a zsír, mint a combon, így abból elég nehézkes fogyni. Az nagyrészt izom. Nekem is extra vádlijaim vannak, bár én férfi vagyok, és köszönhető valószínűleg a labdarúgásnak, meg azért konditeremben még rá is szoktam edzeni, én szeretem. :D Nőknél persze érthető, ha nem preferálják magukon annyira, de szerintem nincs vele gond.
júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nincs helyi zsírégetés. Kalória deficit, súlyemelés hosszútávon segíthet, viszont simán lehet, hogy te genetikailag ott erősebb vagy

Hajrá!

júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyrészt genetika, gondolom. Kicsit elkeserít, hogy ennyit fogytam, de a vádlimból semmi nem ment le. Ha megfeszítem az izmot ott, akkor látom, hogy mennyire izmos, de hogy mitől, azt nem tudom (oké, hogy futok, meg biciklizek, de heti összesen maximum 10 kilometer futástól, és laza biciklizéstől nem lesz ilyen izmos…haha)
júl. 19. 09:53
 4/6 anonim válasza:
A túlsúlytól olyan. Amúgy meg lásd meg benne a szépet, egy csomó pasi de nő is cérna vádli terén
júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
futastol altalaban vekonyodni szokott pedig. de ne zavarjon lehet hogy csak te latod vastagnak mert elkepzeltel egy testkepet ami szamodra a legidealisabb lenne, es ahoz kepest vastag.
júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából alapvetően egy normál testsúlyra szeretnék lemenni, én magamat úgy látom, hogy olyan 64 kiló könyékén van ez a se nem vékony, se nem dagi súly, az lenne a célom. Remélem, mire elérem, valamennyit változik a vádlim..ha meg nem, hát így marad
júl. 19. 16:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!