Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ébresztett rá titeket hogy...

Mi ébresztett rá titeket hogy elhíztatok?

Figyelt kérdés
Mikor és minek a hatására/mi volt az a pont amikor már rájöttetek hogy tényleg meghíztatok?

júl. 17. 21:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%

"Mi ébresztett rá titeket hogy elhíztatok?"

Amikor keresztapám, akivel évente egyszer találkozok, azt mondta egy családi összejövetelen, hogy milyen jó csöcsöm van férfi létemre. Óvodás koromtól az érettségi időszakáig versenysportoltam, aztán jött az egyetem, kollégium, gyors kaják, piálás, sport abbahagyása. A kalóriabevitel drasztikusan megemelkedett, a fizikai aktivitás drasztikusan lecsökkent. Szerencsére ez mindössze 3 évet jelentett, aztán keresztapám beszólása segített, hogy kajáljak normálisan, és kezdjek újra mozogni.

"50 kilósan ugyanolyan dagadtnak láttam magam, mint 130 kilósan"

Az baj. Mindenképp szükség lenne pszichológusi segítségre.

"jól esett guggolni 150kg-val"

150 kilóval anno 70 kilós testsúllyal is leguggoltam, és még az sem számít kimagasló teljesítménynek, amikor naturál hobbista erőemelők 60-65 kilósként guggolgatnak 200 kiló körüli munkasúlyokkal. Ha 155 kilós extrém testsúllyal a 150 kilós guggi jó teljesítménynek minősül a szemedben, ott vannak problémák. Ehhez tényleg kár volt behízni ennyire durván, de örülök, hogy kapcsoltál, és életmódot váltottál.

júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
13%
#1: Na, ez az anorexia. Egy súlyos betegség.
júl. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem jött rám a régi farmerom.
júl. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon elhízott sosem voltam, időben észbe kaptam. Én világ életemben valahol 50-54 kg között mozogtam, majd mikor letettem a cigit, elkezdtek felszaladni a kilók. Amikor 34-36 helyett már 38-40 méretű nadrág kellett, az már nagyon zavart, de még nem vettem komolyan. De amikor a mérleg 6-ossal kezdődő számot mutatott, másnap már el is kezdtem a kcal számolást. Ekkor sem voltam még elhízott, de ezen a ponton már nyilvánvalóvá vált hogy cselekedni kell, különben 1-2 év és az leszek.

Furcsa amúgy az itteni válaszok alapján, hogy mennyire későn veszik észre az emberek ezt a problémát.

júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyám elhízott és magasabb is. És egyszer csak cserélgettük a ruháinkat. Akkor tudtam h nagy a baj
júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Kólauborkával ***** válasza:
79%
Amikor az ember 2helyet foglal el a BKV-n az már gyanús kéne legyen…
júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralni voltam Olaszországban. Az egyik múzeum előtt volt biztonsági ellenörzés, táskába belenéztek. Megmutattam a kézitáskámat majd mondta a biztonsági őr bag. Mégegyeszer megmutattam a táskám. Ujra mondta hogy bag és rámutatott a hasamra. Akkor esett le hogy azt hitte van rajtam egy hasitasi is. Kicsit felhúztam a pólómat és mutattam hogy csak a hasam van ott. Egyébként 80 kilós nő voltam, nem 150....
júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Már csak a zsák ruhák jöttek rám, lihegtem a legkisebb sétától, izzadtam, mint a ló és a mértéktelen zabálástól lassú és enervált voltam. Én is két helyet foglaltam el a buszon :(

A cipőmet már alig tudtam felvenni. Éjjelente horkoltam és fulladoztam.

Akkor mondtam, hogy nem akarok meghalni.

Eddig 30 kilót fogytam, még 20 kg hátravan és így is a normál tartomány felső határára kerülök, nem akarok teljesen vékony lenni.

júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nehezebben jöttek rám a ruhak, amit tavaly nyáron hordtam.
júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A golyóim egyre inkább hozzá értek a combomhoz.
júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!