Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ébresztett rá titeket hogy...

Mi ébresztett rá titeket hogy elhíztatok?

Figyelt kérdés
Mikor és minek a hatására/mi volt az a pont amikor már rájöttetek hogy tényleg meghíztatok?

júl. 17. 21:22
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
43%
Ez jó kérdés, mert 50 kilósan ugyanolyan dagadtnak láttam magam, mint 130 kilósan.
júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta a mérleg,hogy:uram ön dagadt!

De a kihizott nadrág is elegé meggyöző erővel birt súlyom és körméretem újra értelmezésevel kapcsolatban.

júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
87%
Amikor elmentem orvosi vizsgálatra a szakma miatt és kiakadt a mérleg, majd rommá oltott az orvos :D megjegyezném, hogy aktívan sportoltam, súlyt emeltem, de 155kg voltam, 150nél a mérleg kiakadt, aztán jött a szemétkedés nyilván jogosan egyébként. Aztán életmódot változtattam, lefogytam 30kg-t, nézem a régi képeimet és valóban borzalmas egy állapot volt, ki is ábrándultam magamból, hogy nem láttam mekkora a baj :D nyilván jól esett guggolni 150kg-val, de akkora fejem volt mint valami disznóembernek.
júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Amikor elkezdtem kihízni a nagyobb méretű ruháimat is. Azóta vettem még nagyobbakat, szóval nem járok meztelen :)
júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Mikor elszakadt a szallag a bokámban mert ugrottam egyet.
júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megállapította egy ismerös, hogy nagyon kezdek hasonlítani a húgomra - ö mindig is kövér volt, én vékony, csak közben lassan feljött kb 10 kiló. Egyböl elkezdtem figyelni az étrendemre, mielött utolértem volna.

Most én vagyok 60 kg, ö meg 135.

júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már kb alig értem el a fenekemet, hogy kitöröljem, illetve a felismerés, hogy duciboltba kellett menjek ruhát venni, mert a normál boltok XL mérete már kicsi volt :(
júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy régen látott ismerős kitörö örömmel fogadott és megkérdezet milyen nemü lesz a baba?


Nem vagyok terhes...

júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
Amikor a kocsimba gyakrabban kellett cserélni a talpas gömbfejet.
júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
32 éven át mindig nagyon sovány voltam, majd terhes lettem, és tény, rengeteget ettem. Ezen nincs mit szépíteni. 23 kilót híztam, ezt azért nem lehet a gyerek súlyára fogni, de én erre fogtam. Majd megszületik, és ugyanúgy 50 kiló leszek. Aztán nem így történt. A terhesség alatt összevásároltak mindenféle terheseknek való ruhát, de a szülés után a régi ruháimat szerettem volna hordani. Fel akartam venni az egyik farmerom, és a vádlimih jött fel. Ez volt az a pont, amikor eldöntöttem, hogy ez így nem maradhat.
júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!